NBA Haber Başlığı - Sayfa 429 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Haber Başlığı

"Harden has been the only Net to openly push back on the unvaccinated Irving’s part-time status and is reportedly unhappy with the situation."

Harden zamaninda resmen ya asi ol, yada s.g. demis Kyrie icin

bu takas dönemine deadline sonrası hareketlilik yakışır şu yarım saatte.

houston enesi serbest bırakacakmış, alperen masaya vurmuş heralde ömer olsa döverdi direk.

Philadelphia maclari cekilmez artik. En cok serbest atis kullanan ilk 3 de Embiid ve Harden var. Bu ikili ortalama 19 serbest atisi kullaniyor.

San Antonio tüm takim olarak 18,4 kullaniyor.

Büyük ihtimal seneye lebron sonrası lakers'a gidecek hele de böyle rezalet mavs kadrosu varken.

Tamam'da Sixersin adam gibi takas paketi vardi. Lakers kimi verecek Doncic icin? Gelecek 3 draft haklari New Orleansin olmali. Hardenin yasina ve Doncicin yasina bir bak. Ikinci sözlesmeyi imzalayan oyuncular, anca o sözlesmenin son senesine yaklastigi an takaslaniyorlar. Ondan önce kolay kolay birakmiyor takimlar.

Tamam'da Sixersin adam gibi takas paketi vardi. Lakers kimi verecek Doncic icin? Gelecek 3 draft haklari New Orleansin olmali. Hardenin yasina ve Doncicin yasina bir bak. Ikinci sözlesmeyi imzalayan oyuncular, anca o sözlesmenin son senesine yaklastigi an takaslaniyorlar. Ondan önce kolay kolay birakmiyor takimlar.
Lakers olmaz miami heat olur yada new york knicks olur doncic durmaz mavs'de kontratı bitene kadar.

FETÖ’cü kendini Lakers’a atmaya çalışıyormuş sanırım. Tweet falan atmış. Bunun hesabında erişim engeli olmasına rağmen nasıl görüyorum onu da anlamadım. Hesaba girince erişim engeli çıkıyor ama tweetini görüyorum. Jack işini düzgün yapmıyor.

Üst Alt