NBA Maç Takip Başlığı - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kaç gecedir Wembanyama takip ediyorum. Çok acayip bir şey yav. Fizik olarak arşa çıkan bir görüntü görmemiz zor galiba da, o vücut ile topla bu kadar olgun sekans çıkarması baya olumlu. En iyilerden biri olabilir. Tanım konması zor bir adam, değişik.

miami heat rakipler defeat

F-TT2zvXcAA9HlJ

Simdi Denver - Nuggets macina bakiyorum da Gordon smaca kalkarken sag eliyle potaya tutunup sol eliyle smac yapiyor. Normalde fileye temas ettiginde sayi iptal ediliyordu. Pota bildigin yere egildi

Geçen ilginç bir şekilde Zion'ı oynarken gördüm. Adamı arada bir görüyoruz, her gördüğümde sanki daha da bir yaş alıyor bu. Veteran gibi.

Alperen parkedeyken Houston +21 öndeydi.
Genel olarak Alperen parkede iken Houston 118 sayi ile 4. veya 5. idi ama parkede degilken 104 sayi ile 30. yani sonuncu.
Boyle devam ederse maximum kontrat alir

Bu NBA GM'leri cok beceriksiz.
2018'de Clippers'in 12 ve 13. haklari varken Michael Porter Jr'u secme riskine girebilirdi ki zaten belinde sorun olmasa ilk 3 garantiydi ve sıralamayi unutsam da GS'nin 2 hakkı varken Alperen'i secebilirdi.

Üst Alt