NBA Maç Takip Başlığı - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cuma aksami Minnesota
Cumartesi Bucks. Bu 2 mac iceride
Sonraki fiksturu unuttum ama galiba
Pazartesi aksamindan baslayarak Miami, Chicago, Detroit, 76ers, New York ve Boston ile deplasmanda oynayacaklar.
Evindeki maclardan birini alsa, deplasmanda Detroit ve Chicago'yu alsa ve sonra da extradan 1 veya 2 galibiyet alsalar cok iyi olur. Extra galibiyet de New York olabilir. 2 uzunlari da sakat. Hartenstein da faul problemine girerse ihtiyar Taj veya Randle veya yeni gelenlerden birini verirler. Tabi kisalar da iyi oynamali. Diger extra bir ihtimal Boston olabilir. Nornalde imkansiz da hani belki Porzi + extradan 1 oyuncuyu dinlendirirse. Yine de yetmeyebilir zaten 8. macin sonuncusu olacak.

03:00 Celtics - Rockets
Celtics tam kadro, Rockets yine eksik ama Brooks oynayacak.
Back to back maci ve kış sartlarindan dolayi Rockets normalden 2 saat gec varmış.

Alpi yine yalnızları oynuyor, VanVleet gününde olmadığı sürece işleri çok zor, JalenG artık takas edilmeli iyi bir takım oyuncusu alınmalı adam aldığını çembere yolluyor, Jabari belli standartta, Brooks yeni döndü eski formunu 1-2 maça yakalar, Celtics'te 2. çeyrek ne atsa girdi, ilkyarı savunma takımı Rockets'a 69 atmak her takımın yapabileceği iş değil.

Alpi yine yalnızları oynuyor, VanVleet gününde olmadığı sürece işleri çok zor, JalenG artık takas edilmeli iyi bir takım oyuncusu alınmalı adam aldığını çembere yolluyor, Jabari belli standartta, Brooks yeni döndü eski formunu 1-2 maça yakalar, Celtics'te 2. çeyrek ne atsa girdi, ilkyarı savunma takımı Rockets'a 69 atmak her takımın yapabileceği iş değil.
üstat ben alpi için 3 yılda 250 tane falan houston maçı izlemişimdir eziyet resmen bu jalen greeni izlemek. geldiği günden bir adım öteye taşımadı performansını. takım oyunu nedir bilmez hiçbir başarısı olmamasına rağmen ego akar paçalarından.
drafttaki en iyi oyuncu benim diyordu ztn belli etmişti orada kendini

üstat ben alpi için 3 yılda 250 tane falan houston maçı izlemişimdir eziyet resmen bu jalen greeni izlemek. geldiği günden bir adım öteye taşımadı performansını. takım oyunu nedir bilmez hiçbir başarısı olmamasına rağmen ego akar paçalarından.
drafttaki en iyi oyuncu benim diyordu ztn belli etmişti orada kendini
Takımın genel yapısına zarar veriyor, Udoka iyi bir savunma koçu tempoyu yükseltmeden savunmada eksilmeyen, hücumda özellikle Alperen'in saha görüşü ve boş adamları buluşu ve birebirleri üzerinden yapıda, JG gibi aldığı her topu kaldırıp atan bir oyuncu sistemi çökertiyor, tamamen kesemez çünkü parlatıp takaslaması lazım, gelecek sene iyi bir SG ile gelişen gençlerle beraber net konferans finali adayı olabilecek bir takım olacağını düşünüyorum.

Üst Alt