NBA Maç Takip Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet Tırtbiid 3/16 saha içi 1/4 üçlük atarak takımına yine mağlubiyeti getirmiş. Kendisini basketbolcu sanan, her topu kullanmaya çalışan bir hıyar olduğunu göstermiş yine.

MLP, Most Loser Player.

Yazık etmiş Furkan’ın emeğine de. Mal herif topu arkadaşlarına vermiş, 3lük gelmiş. Biraz takım için oynasa her şey farklı olur da.

Furkan’ın maç sonunda böyle kritik bir anda sahada olması çok güzel bir şey ama.

Aslında savunmada biraz aksadı doğal olarak ama furkanı alan açsın diye oynatıyor doc rivers.Danny green sakat.Thybulle da şut atamıyor.Embiid rezil oynadı ama seri boyunca o taşıdı zaten.Asıl sorun Ben simmons.Şut atmadığı gibi, yuzde 30 ile serbest atış kullanıyor.Adamlar buna bilerek faul yapıp çizgiye yolluyorlar.

Aslında savunmada biraz aksadı doğal olarak ama furkanı alan açsın diye oynatıyor doc rivers.Danny green sakat.Thybulle da şut atamıyor.Embiid rezil oynadı ama seri boyunca o taşıdı zaten.Asıl sorun Ben simmons.Şut atmadığı gibi, yuzde 30 ile serbest atış kullanıyor.Adamlar buna bilerek faul yapıp çizgiye yolluyorlar.

Seri genelinde hawks ribauntlarla tutundu diyebiliriz philanin şov yaptığı maçta bile onlar üstündü..Embiid rezil oynasa da en azından orada bir faydası oluyor

Harden zaten Pazar gunu şut filan atmis. En kotu 6. macta oynar gibi veya 3 - 2 yaparlarsa 6. maci riske atip 7. maca cikar. En azindan soylenen o.

Bu arada Suns en az 1 hafta dinlenecek. 7. maca kalirsa neredeyse 10 gun dinlenecek. Daha once boylesini hatirlamiyorum.
Yine de Clippers gelirse sanslar eşit.

O kadar alışmışım ki Lebrona o olmayınca takip edesim gelmiyor. 18-19 senesi gibi buruk geçiyor. Tek teselli SUNS final yaparsa ve şampiyon olursa gelir. Zor gözüküyor ama bakalım

Üst Alt