NBA Maç Takip Başlığı - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Woj: There’s increasing optimism Dallas Mavericks star Luka Doncic will play vs. Utah in Game 4 today, sources tell ESPN. The plan is that his minutes will be limited in his first game back since suffering a calf strain on April 10.

Filadelfiyayi izliyorum da bunlarin sampiyonluk ihtimali milyonda 1 bile degil. Embiid ve hardenla uyuşuk temposuz iğrenç bir yari saha basketbolu oynuyorlar. Koçları da doç rivers zati. Obur turda miami ellerine verir bunlarin.

Utahtan bi bok olmaz.Doncic oynamadığı 3 maçın 2 sinde kaybettiler sakat oynadığı maçta da son anlarda kazandılar.Ola ki Dallası elerlerse diğer turda süpürülürler bu halleriyle.Conley rezilleri oynuyo Mitchell formsuz Inglesi çok arıyolar hücumda.Goberti de hücumda bu kadar yanlış kullanmak da tebrik edilecek bi durum.Dallas Doncic yanına bi superstar ekleyebilirse eğer şampiyonluktan söz edebilecek bi kadroları var.Kidd müthiş yönetiyo takımı benchte.

Phoenix tam bir balon çıktı pelicansin marizlemesini çok isterdim yıllar önce GSW Baron Davis onderliginde Dallasin eline vermişti son sıradan play offa kalıp..

Filadelfiyayi izliyorum da bunlarin sampiyonluk ihtimali milyonda 1 bile degil. Embiid ve hardenla uyuşuk temposuz iğrenç bir yari saha basketbolu oynuyorlar. Koçları da doç rivers zati. Obur turda miami ellerine verir bunlarin.
Filedelfiya harbiden kotu takim. Van vleetsiz torontoya kendi sahalarında da mac verdiler. 3. macta embiid o şutu sokmasa durum vahimdi. Doc rivers 3-1lerden seri vermeye alışkındır bu sefer dandik torontoya 3-0dan verip daha buyuk bir tarih yazacak herhal. Bu turu bir şekilde geçseler de miami karşısında zerre şansları yok.

Üst Alt