Ndiaye Bin Pişman! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gelsin tabi gelsin.

Osmanlı topçusuna 2,7 Milyon yıllık veriyorduk artık EPL gördüğüne göre yıllık 3,3 Milyon falan veririz bu sefer de.

sent via GSC

Geliyorsa eğer haziran ayında 6 milyon bonservis ile alırız ve dünya kupası sonrası ağustos ayında 20 milyona premier ligdeki bir takıma tekrar kitleriz

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Açıkcası hem bu hem Fernando orta sahada olmuyordu bence ama yine de kiralık dönecekse bedavaya olur. Lakin Selçuk tarzında yani yaratıcı ama fizik gücü de yüksek bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Yine en önemli anda bizi bırakmayacağı ne malum? Gelse bile yedeğe gelir. Şampiyonlar Ligi için yeterli değil bence.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son gün yüzüstü bıraktı, nefret ediyorum. Her hafta stoke City maçlarını takip ediyorum, umarım yenilmişlerdir küme düşsünler diye. Beter olsun. Bir de seneye kiralık gelecek falan diye laflar var, inşallah doğru değildir.

Bu herif kiralık gelse, oynasa, ertesi sezon Sittin City bana talip olmuş ben gidiyorum der yine gider. Bin değil 2023 pişman da olsa istemez.

Üst Alt