Ndiaye Transferinde Inter Devreye Girdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence ndiaye stoke gitmek icin isear edince inter 20 milyonda verse bu is 16 milyona biter

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Bir bilgi paylasirken baskalarina laf giydirir gibi mesaj yazarsan , o bilgi yanlis ciktiginda misliyle iade ederler

zorluk orada baslar , en ideali ozur dilemeyi , o olamiyorsa susmayi bilmek yerine ama da mama da diye uzattin mi buna sivamak diyoruz

Senin ya okuman yok ya da anlama kapasiten düşük, diğer mesajda açıklamamı yaptım yazdım, merak etme şimdi sana o da zor gelir özürümü diledim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Senin ya okuman yok ya da anlama kapasiten düşük, diğer mesajda açıklamamı yaptım yazdım, merak etme şimdi sana o da zor gelir özürümü diledim.

Hata yapmayacaksin . Yaparsan duzeltirler . Ama bir de hata yaparken atarli giderli yazarsan boyle herkes ayri bir ates acar , ona da hazirlikli olmalisin

ben yanlis bir paylasimda bulundugumda utancimdan yerin dibine giriyorum , adamdaki rahatliga bak , kiskandim cidden

Hata yapmayacaksin . Yaparsan duzeltirler . Ama bir de hata yaparken atarli giderli yazarsan boyle herkes ayri bir ates acar , ona da hazirlikli olmalisin

ben yanlis bir paylasimda bulundugumda utancimdan yerin dibine giriyorum , adamdaki rahatliga bak , kiskandim cidden

Ya senin psikolojik sorunların var galiba özür diledim diyorum herkesten sen neyi uzatıyorsun :) ne yapayım hata yaptım diye mesajımı mı sileyim ? Ne olsun istiyorsun intihar mı edeyim özür diledim işte sen neyin derdindesin , neymiş ben hata yapınca diyorsun sen aşa hata yapar mısın aşk olsun.

Ya senin psikolojik sorunların var galiba özür diledim diyorum herkesten sen neyi uzatıyorsun :) ne yapayım hata yaptım diye mesajımı mı sileyim ? Ne olsun istiyorsun intihar mı edeyim özür diledim işte sen neyin derdindesin , neymiş ben hata yapınca diyorsun sen aşa hata yapar mısın aşk olsun.

Sadece rahatligin garibime gitti . Su olay bana olsa, birinin alinti yapmasina bile gerek yok , kendi yazdigimi kendim okudugumda yuzum kizarir , utanirim , ne kadar az insan gorse kardir diye dusunur dururum

saka yapmiyorum , internet veya forum ortaminda olunca mi boyle rahat olabiliyorsunuz yoksa genel bir sey mi cidden anlayamiyorum

Sadece rahatligin garibime gitti . Su olay bana olsa, birinin alinti yapmasina bile gerek yok , kendi yazdigimi kendim okudugumda yuzum kizarir , utanirim , ne kadar az insan gorse kardir diye dusunur dururum

saka yapmiyorum , internet veya forum ortaminda olunca mi boyle rahat olabiliyorsunuz yoksa genel bir sey mi cidden anlayamiyorum

Hacı ben rahat olduğumu kim söyledi özür dilemiş insan nasıl rahat dersin bak hala sana cevap veriyor olmam bile rahatsız olmamdan kaynaklı o mesajım rahat biri takmaz seni Güler geçer.

Badou'yu kaça okutursak mutlu olursun?

TapaTalK

Konusulan fiyatlar ve artik odenmeyecek paralar hesap edildiginda 30 milyon euroluk bir tasarruf sayilir

bruma podolskiyi ve ek bir kac kisiyi de ekledigimizde orada da 20-25 milyon civarinda tasarruf vardi

200 milyon TL nin uzerinde bir rakama tekabul ediyor , belhanda dan da en azindan zarar etmeden bire bir fiyatla kurtulsak yeterlidir

Üst Alt