Ndiaye - Visca İkilisine Sıcak Bakar mısınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye - Visca İkilisine Sıcak Bakar mısınız?

visca-edin.jpg

567aeff603fe9df597000001.jpeg

tolga-cigerci-fener-e-golum-var--1470715632.jpg

Sneijderden sonra Tolga-Ndiaye-Visca orta sahası kursak sizce nasıl olur ?

bejeke liler Talisca nın bonservisi için kampanya başlatmış gördünüz mü?gönderdikleri paranın dekontunu paylaşıyorlarmış

Seneye avrupaya gidersek yetersiz olur.Süper lig performansına aldanarak futbolcu alınmaz.Dünyada futbolcu mu kalmadı.Daha kaliteli isimler bulunabilir.Ama avrupa değilde süper lig için düşünülürse yeterli olur.

Badou Osmanlıda kalmaz zaten.Şayet gruptan çıkıp 1-2 tur daha geçerlerse o adam daha burda durmaz.Bakambudan sonra onu da uçururlar.Biz alabilir miyiz?Sanmıyorum.Sneijder en fazla 1 sene daha oynar.Böyle bir adam lazım bize ama pahalıya patlar.Yaşı 25-26 daha.4-5 sene götürür alırsan ama öyle bişey düşündüğümüzü sanmıyorum

Badou Osmanlıda kalmaz zaten.Şayet gruptan çıkıp 1-2 tur daha geçerlerse o adam daha burda durmaz.Bakambudan sonra onu da uçururlar.Biz alabilir miyiz?Sanmıyorum.Sneijder en fazla 1 sene daha oynar.Böyle bir adam lazım bize ama pahalıya patlar.Yaşı 25-26 daha.4-5 sene götürür alırsan ama öyle bişey düşündüğümüzü sanmıyorum

bende bize bırakmazlar diye düşünüyorum.hatta geçen sene gider diye bekliyordum ama muhtemelen Osmanlı satmadı.

İkisini birkaç takas ve + 5 milyona bitirirsek neden olmasın. Ama Galatasaray gibi bir takım bu tarz oyuncular aldığında da kadrosunda Sneijder Drogba vb. adamlar barındırmak zorundadır. Aksi halde sadece bu seviye oyuncular o beklentiyi karşılayamaz, yazık olur.

Üst Alt