Ndiaye'den Galatasaray Mesajı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'den Galatasaray Mesajı!

5339769.jpg

Türkiye’yi çok sevdiğini söyleyen Senegalli futbolcu, “Galatasaray benim ailem ve evim. Onları çok sevdiğimi ve özlediğimi söylemek istiyorum. Transferimle ilgili durumu açıkçası bilmiyorum. Ama göreceğiz. Her şey olabilir” dedi.

Galatasaray’ın geçen sezon Stoke City’ye gönderdiği Badou Ndiaye, yeniden Cim-Bom’a dönüşünün mümkün olduğunu ancak şu anda netleşen bir durumun bulunmadığını söyledi.

Senegal Milli Takımı ile birlikte Dünya Kupası için Rusya’da bulunan başarılı futbolcunun, İngiliz ekibinin küme düşmesi sonrasında Galatasaray’a dönme ihtimali belirmişti. Sarı-kırmızılı teknik heyetin de beğendiği futbolcu, Milliyet'e yaptığı açıklamada sarı-kırmızılılara gelmeye hazır olduğunu gösterdi.

Cim-Bom’un eski futbolcusu şu ifadeleri kullandı:

“Herkes benim Türkiye’yi ne kadar sevdiğimi biliyor. Galatasaray benim ailem ve evim... Onları çok sevdiğimi ve özlediğimi söylemek istiyorum. Gelen destek mesajları için teşekkür ediyorum. Doğal olarak bana Galatasaray’a transferimi soracaksın. Bununla ilgili son durumu açıkçası bilmiyorum. Ben de çıkan haberleri bazen okuyorum. Arkadaşlarım bana bu haberleri gönderiyor. Ama göreceğiz. Her şey olabilir.”

‘Yeni başlıyor’

Senegal’in Polonya ile oynadığı ilk grup maçında süre alamayan futbolcu, kupadaki şanslarını da değerlendirerek, “Polonya gerçekten çok iyi ve güçlü bir takım. Biz de öyleyiz ve bunu gösterdik. Ama kupa daha yeni başlıyor. Önümüzde iki maç ve sonrasında elemeler olacak. Bu şekilde devam etmeliyiz” dedi.​

Yolunu yapmaya calisiyor ama daha iyisi bulunabilir, daha dogrusu ihtiyacimiz olan topcu bu degil

Ben kendisini cuzi bir bedele kiralayalim 2 yillik derim, Donk'la 1+1 yapacagimiza

Donk'a 3m verecegine buna 5m harcarsin olur biter yani

Sözleşmesinde 'Stoke City kümeye düşerse bedelsiz bir şekilde başka bir takıma kiralanabilir' maddesi var.

beleşe geliyosa gelsin, para ödeyeceksek gerek yok hiç

Piyangodan Donk çıkmasa şampiyonluk gelir miydi bilemiyorum. Kişisel fikrim gelmez idi, çünkü böyle bile zar zor şampiyon olduk.

Gelecek ise Kiralık gelecek, bu yüzden bu sefer hadi bana eyvallah deme şansı yok.

Emre belözoglu veya Okan buruk gibi para kazandirmadan mi gitti hayir

16 milyon euro kazandirdi,kacti denmez buna para kazandirarak ayrildi denir

Gelmesini isterim,temposuz bir orta sahamiz olsun istemem acikcasi o yuzden gelmeli

Paramız yokmuş. 2 mio maaş ve 1 mio kiralama bedeline bu işi bitirelim. Bonservisle adam alamayacağız galiba.

takıma hareket getireceği kesin birşey. Selçuk oynayacağına bu oynar. Daha iyi birini getiremezsek iyi bir seçenek yinede.

en zor zamanımızda maaşların ödenmesinde sıkıntı yaşadığımız dönemde kar ettirerek gitti şampiyonlukta maddi rahatlama açısından katkısı inkar edilemez. sırf bir maça çıkmak istemedi diye her şeyi silip atacak değiliz. leşi izlemektense bunu izlemeyi tercih ederim keşke dönse

Üst Alt