Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı!

Yeni Amrabat vakası onun en azından maaşı azdı.

Mal herifler birde transfer yaptık diye övünürler defolup gidin lan şu kulüpten artık. Ribery, ben arfa falan diyenler bir kere daha düşünsünler böyle saçma adamlara bu paraları verenler öyle yıldızlara kulübün tapusunu verir

Son düzenleme:
Badoucuları tebrik etmek lazım. Kulübün asıl hainleri bu traftar grubudur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok ağır bi kazık oldu.Yaşıda 26.İnsanın üzüldüğü nokta madem bu paraları verebiliyorsunuz Avrupadan misliyle daha kaliteli adamlar alabilirdiniz.5-6 kat fazla para vermeyi hic bir Galatasaraylının aklı kabul etmez.Paralar gerçekten Ndiaye ve Ottomans'ın cebine mi ? Yoksa Dursun,Mehmet özbeğin cebinemi giriyor merak ediyorum bunu.Hiç bir açıklaması olamaz bu durumun kimse eşşek degil.Apaçık bunun adı KOMİSYON!.

Moralimi ciddi anlamda bozmuş bi transfer. Badou umarım başarılı olur ama bu transferde kesinlikle yönetimden birilerinin cebine para girmiştir. Keşke mali durumu araştıran dedektiflik şirketi şu transfere de bi el atsa.

anadolu topcusuna 2.75m euro yıllık nedir yaw. bu adam osmanlı da kac para alıyordu?

dersin real madrid den geliyor. yazık be gercekten yazık giden paralara. şu komisyon transferi degil di nedir? yönetim istifa artık, defolun gidin.

5.5la başladık 6 oldu 7 oldu..5.5 teklifini duyar duymaz dedm ki bu iş 8e biter ama maşallah beni de yanılttılar badou gibi bir dünya yıldızını 9milyona almayı başardı yağlı surat...
Neyse selçuku bari göndersek de paramız cebimizde kalsa

aya kadar geçirmiş Ndiaye de kulübü de .

selçuk u sevmiyoruz neden: aldığı paraya oranla yaptığı iş çok kötü

aynı riski yine aldın.

kulübümüzü daha fazla tecavüze uğratmadan gidin bi zahmet

Ben inanmıyorum bu topçuya 2.750 verdiklerine. En fazla 1.5 vermişlerdir geri kalanı el altından birilerinin cebine gidiyordur.

Her zaman diyorum dünyaya bir daha gelseydim Türkiye'de bir futbol kulübü başkanı olmak için çabalardım.

yıllık 2 versen gene kimse yıllık ve bonservisine takılmıcak. 2.75 ile resmen taraftarın sinir katsayıları zorlanmıs.

Ben inanmıyorum bu topçuya 2.750 verdiklerine. En fazla 1.5 vermişlerdir geri kalanı el altından birilerinin cebine gidiyordur.

Her zaman diyorum dünyaya bir daha gelseydim Türkiye'de bir futbol kulübü başkanı olmak için çabalardım.

az sonra acıklama gelir, ingiliz kulüpleri yıllık 5m euro veriyordu, biz ucuza kapattık die.

Sabah sabah bütün keyfim kaçtı bu rakamlar şaka mı lan yemin etmişler alçaklar kulübü batırmaya. Ulen osmanlıda aldığı paranın 8-10 katını vermek de nedir, 300bin alan adam 1000-1500 ü havada karada kabul eder eğer ki senin zerre akılın varsa. Şaka gibi yeminle 2.750i kabul etmicek sanki adam bi de maç başı vermişiz ya. Bunun adı her yerde ya aptallıktır ya da hırsızlıktır. Aptal yerine konmuşuz resmen utanmaz yalancılar 9 mil bonservisi de laf oyunuyla 7.5 yazmışlar.
Yönetimi şartsız savunan, sneijder çok alıyor diyen zayıf-şişman üstadların yorumlarını heyecanla bekliyorum.

Sabah sabah bütün keyfim kaçtı bu rakamlar şaka mı lan yemin etmişler alçaklar kulübü batırmaya. Ulen osmanlıda aldığı paranın 8-10 katını vermek de nedir, 300bin alan adam 1000-1500 ü havada karada kabul eder eğer ki senin zerre akılın varsa. Şaka gibi yeminle 2.750i kabul etmicek sanki adam bi de maç başı vermişiz ya. Bunun adı her yerde ya aptallıktır ya da hırsızlıktır. Aptal yerine konmuşuz resmen utanmaz yalancılar 9 mil bonservisi de laf oyunuyla 7.5 yazmışlar.
Yönetimi şartsız savunan, sneijder çok alıyor diyen zayıf-şişman üstadların yorumlarını heyecanla bekliyorum.

9m euro ve 2,75 yıllık aşırı ucuk gercekten. bu adamın hemen her macta ortasahayı ucurması lazım. o vakit harbi ii topcuymus der ve maliyeti sorgulanmaz. aksi halde selcuk gibi ıslık yicek.

Üst Alt