Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı!

Carole'e oyınundan dolayı kızıyoruz falan da adam bedava oynuyor bunlara bakarak. Bu kadar saçmalık olmaz ya. Gelsin bi kendini ıspat etsin sonra baktın iyi uyum sağladı, zam yaparsın. Bu tip sözleşme yaptığın oyuncuyu satsan satamıyorsun da.

Boşuna anadoludan transfer yapmayalım demiyoruz. Son yıllarda anadoludan yapılan tüm transferlerden kıvıra kıvıra geçirdiler. Ama bu transfer geçirmede nirvana olmuş oldu. Maicon, gomis, belhanda, fernando, feghuli, mariano falan hepsini solladı adam. Bu paraya avrupadan çok daha iyisini bulurdulk.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ulan imbulayı da alsaydık 9 değil 14 versek alırdık lan!!

ama tabii beslenmesi gereken osmanlıspor vardı di mi ??

ABV dursun!!

Ulan yemin ederim içim acıdı sanki cebimden cikartmisim gibi üzülüyorum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Burada sıradan bin tane insanız bir kişi de çıkıp sıkıntı yok, normal bu paralar vs. demiyor. Bu beyinsizler nasıl yiyorlar bu boku anlamıyorum.

Allah belanızı versin ulan insanları galatasaraydan soğutmak için yapıyorlar bu işi başka açıklaması yok.2.75 maaş nedir ben böyle rezalet görmedim sanki barçadan getirdik adamı

Sadece kıyas olması açısından söylüyorum. Ndiaye'nin 4 yıllık maliyetine Euroleague'i alacak kadro kuruluyor.

Bu arada 18 milyon euro serbest kalma maddesi de fiyasko. Zaten 9 vermişsin abi 18 ne? 30 falan yap bari.

Birilerinin telkiniyle osmanlıspor'a para kazandırmak amacıyla yapıldığını düşünüyorum bu transferin

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VAY Gökmen'in Gazetesi. Selçuk'u göndereceğiz diye umut ediyorum bu maaşı gördükten sonra. Şaşırmış cidden bunlar. Pazarlık falan hak getire.

Dua edelimde adam iyi performans versin yoksa varya bir yerede satamayız bunu floryada sağlıklı spor yapmaya başlar tarık çamdalla beraber.

Almasalardı daha iyiydi şimdi bu adam her maç iyi oynayacak yoksa alayının bu kadar salak aptal eşşek olunmaz.Ben böyle bişey görmedim ülkenin en keriz futbol kuılübüyüz net olarak.

Ben şunu merak ediyorum bonservisi orda bizi tokatladılar diyelim.Yav arkadaş bu ndiayenin menajeriyle konuşulurken adam kaç para yıllık ücret talep etti acaba çünkü osmanlıdan Galatasaray gibi bir deve geliyor oyuncu ve osmanlıda aldığı maaş 500 bin euro.

300 bine osmanlıda mı oynarsın 300 bine gsde mi oynarsın desen heralde adam gs derdi zaten

buna rağmen maaş skalasına göre taş çatlasın 1-1.5 milyon verebilirsin

ama 2.75 milyon € vermek kesinlikle hırsızlıktır

BU OSMANLISPORU ZENGİN ETME OPERASYONUDUR

BU İŞTE KESİNLİKLE BAŞKA 1 İŞ VAR

şu sıfatını ........... yapacağı transfer anca bu kadar olur:mad:

DGVNNLWVYAAJ4aM.jpg

1.5 versen oynardi hadi 1.75 olsun. Inanilir gibi degil. Neyse artik ne desek bos yönetimsel bir eksikliğimiz olduğu malum.

Insallah beklentileri karşılar. Hayirli olsun camiamıza

Bundan büyük gurur yok, Cimbomlu olmak kadar

Kimse transfere laf etmiyo
Ancak

Şu verilen para ciddi anlamda fazla
Çok fazla

Kendini büyük takımda kanıtlamamış bi adama verilmez
Oyuncuyu bitirirsin kulübü de çökertirsin

TapaTalK

Kulübü ve bilhassa Dursunu UEFA'ya ve Avrupa Insan Haklari Mahkemesine sikayet edelim arkadaslar.

Nedenini sorarlarsa da hainlik diye yazalim.

Üst Alt