Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi

----------------Gomis----------------
Belhanda-------------------Feghouli
----------Selçük---Ndiaye----------
---------------fernando-------------
Carole--Maicon--Serdar--Mariano

yeni model 2017 GS...

papa-alioune-ndiaye-of-osmanlispor-runs-with-the-ball-during-the-uefa-picture-id621041012

Afrika Aslanı!!!

Dursun denen gudubeti hiç sevmiyorum ama fernando ve Ndiaye transferleri için saygı duyarım. Ndiaye pahalı olabilir ama selçuk denen ölüden kurtulacağız. Benim düşüncem transfer döneminde gitmezse seneye selçuk kesin gider.

????GALATASARAY????

Medyada gecen fiyat 7 veya 7.5 milyon insallah bonus bu paranin icindedir. Yok birde bu 7 milyonum üstüne bonus verilecekse harbi kazik transfer olur oyuncu iyi olsa bile

Ndiaye yerine kiralık olarak Lewis Baker veya Pasalic alınsa daha iyi olmaz mıydı? Ndiaye aşırı riskli bir isim. Tabata ve Amrabat örnekleri ortada. Bana göre bu iki isim Ndiaye'den çok daha iyi oynamıştı Anadolu'da.

3 alt yapıdan oyuncu meselesi nedir. Bunlar Atalay ozanı verirlerse bonservisleri ile çok ağır küfür edelerim point otele Fax Mail yollayarak.

Sezgin gelmez pylaşmış

SON DAKİKA: Osmanlıspor'a 7, menecerine 1.3, futbolcuya yıllık 2.2 milyon Euro karşılığında N'DIAYE GALATASARAY'DA...

Üst Alt