GSC Haber - Ndombele: "Benden istenen neyse her maç onu sahaya yansıtmaya çalışıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ndombele: "Benden istenen neyse her maç onu sahaya yansıtmaya çalışıyorum"

Açıklamaya bak. Güler misin ağlar mısın :) hala kötü fiziğin hem de öyle böyle değil üstüne de ortalan üstü yüksek bir maaş alıyorsun.

En sevdigim yani takim al ver, al ver yaparken topu tutup uzun oynamak için etrafi gözlememesi takimi cok rahatlatiyor.

Uzun oynayip arkadaslarini kaciriyor hic kimse yoksa topu surup bir kisi ekletip onundeki adami kosturuyor. Tabi macin tamamina yayamiyor bunu 78 den sonra kayboldu

Maç kondisyonu yükleyip, kazanmaya çalışırsak fayda sağlayacağına inanıyorum. Sahada özgüven sorunu yaşayan her oyuncu yeteneklerini göstermekte sorun yaşar , ndombele de bunu yaşıyor

Bence gayet iyi oynadı, kalabilir dedirtti, hatta tam kazanabilirsek çok önemli bir sıkıntımızı çözmüş oluruz

Yalnız bu adamla ilgili benim bir görüşüm var bayadr söylediğim
Mourinho dahil bu adamı 6-8 oynatmak istiyorlar hep
Belki de bunu istemiyor adam
Benim görüşüm de bunu Mertens gibi 3’lü ortasahanın önünde oynatacaksın
Adam karşılama zorunluluğu olmayacak
Hatta belki de ondan isteksiz oynuyordur diye düşünüyordum

Şu açıklama bana direkt bunu düşündürdü
Ne söylenirse yapmaya çalışıyorum diyor
Bir de sorulsa sen ne yapmak istiyorsun diye
Eminim o da beni ortanın önüne koyun, serbest bırakın, sonra izleyin hem defansif gem ofansif diyecektir bence

Fizigi kotu falan degil , mac kondisyonu yok o da anca oynaya oynaya ile kazanirsin. Herifin ilk geldigi donemki resimlerine bakin bir de suan ki haline. Herifin yapisi kalin, napsin yani..

Kötü fiziği hantallaşmış iyice. Görüntüsüne değil depar atamamasına ve attıktan sonra arkadan solumasına diyorum ben kendi adıma. Net fiziği yani kondisyonu dolaylı olarak kötü/yetersiz Alper. İlk yarı 30.dk top kaptırdı ortada rakibi kovalayamadı bile ki adam hızlıda değildi topla dribbling yapıyordu. Kademe de göremedim misal yanılmıyorsam daha defansif oynadı Demirbay’a göre.

Eğer ki sezon başından beri 10 numara mevkisinde denense idi yahut üçlü orta saha oynasaydık daha farklı olabilirdi. Ama opsyionu kullanılacak durumda değil tabii.

Ben de sezon başından beri aynı şeyi söylüyorum, bir kez bile denenmedi
Belki de şov yapacak, alalım dedirtecek, hem taksit olur, pazarlık olur, o da isterse olabilir yani opsiyon falan da

Her mac boyle ustune koyarak oynasa bonservisi cok problem olmaz zaten Avrupa'dan iyi bir orta saha dedin mi cift haneli rakam vereceksin bu kadar basit. Ama bunun maasi fazla yani o maasi vereceksen takimi tasimasi lazim Icardi gibi.
tam değindiğin nokta cevap bulmamız gereken konu gibi duruyor.

ben adama hala olumlu bakıyorum ama verdiği/ederi dengesi mühim.

Ayağına top çok yakışıyor. Sanki sıyrılıp gidecekmiş gibi dalışlar yapıyo0r. Dün fena değildi ama henüz net bir faydasını görmedik.

Kötü fiziği hantallaşmış iyice. Görüntüsüne değil depar atamamasına ve attıktan sonra arkadan solumasına diyorum ben kendi adıma. Net fiziği yani kondisyonu dolaylı olarak kötü/yetersiz Alper. İlk yarı 30.dk top kaptırdı ortada rakibi kovalayamadı bile ki adam hızlıda değildi topla dribbling yapıyordu. Kademe de göremedim misal yanılmıyorsam daha defansif oynadı Demirbay’a göre.
Tahmin ettigim pozisyonsa orada sag tarafa hareketlenip alan kapatti ve gayet onemliydi. Izlerken takdir ettim

Aga bize o bölgede asker lazım, fazla ofansifiz çünkü. Sürekli gidip gelecek, gerektiğinde Tor'u yedekleyecek. İyisin ama bizim derdimize çare olman zor, hasılı en iyisi sen başının çaresine bak.

Aga bize o bölgede asker lazım, fazla ofansifiz çünkü. Sürekli gidip gelecek, gerektiğinde Tor'u yedekleyecek. İyisin ama bizim derdimize çare olman zor, hasılı en iyisi sen başının çaresine bak.
ben bunu 4-2-3-1 den 4-3-3 formatına dönerek nispeten çözebileceğimize inanıyorum.

10 numara değil ama ortasaha 3lüsünün ofansif kısmında Ndombele Mertens kadar koşar hatta daha fazla aksiyona girer inancındayım.

Örneğin kafadan atıyorum:

muslera

Boey - Sanchez-Apokerim - SolBek

Tor - ndomb - kaan

Kerem - icardi - zaha

Üst Alt