Ne İşle Meşgulsunuz? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne İşle Meşgulsunuz?

Cevap: Ne İşle Meşgulsunuz?

Aynı fakültenin güverte bölümü senin dediğin. Gemilerde personeller güverte zabitleri ve makine mühendisleri olmak üzere ikiye ayrılır. Mühendisler karada iş bulma açısından çok daha avantajlılardır. Sonuçta bir ömür denizlerde geçmez ;)

Evet mühendis olmadığını biliyorum o yüzden muallakta kaldım zaten.İnsanoğlu balık değil sonuçta tabi geçmez fakat total bazda deniz işin içine girdi mi hayat da değişik oluyor.Dünya turu yapıyor adam.Bazen çakılı kaldığın zaman da imrenebiliyorsun...

Evet mühendis olmadığını biliyorum o yüzden muallakta kaldım zaten.İnsanoğlu balık değil sonuçta tabi geçmez fakat total bazda deniz işin içine girdi mi hayat da değişik oluyor.Dünya turu yapıyor adam.Bazen çakılı kaldığın zaman da imrenebiliyorsun...

Ben mesela, şuan çok sıkılmış vaziyetteyim, bir an önce gideyim istiyorum. Ama gittikten 1 ay sonra da fena özlüyorum buraları :eek:

Ataköy Atrium'da Varan Turizm ofisini işletiyorum...

Ataköy'de oturanları beklerim...

Ayrıca Turizm işleri olanlar benimle irtibata geçebilir...

Hertürlü yardımcı olurum ALLAH'ın izni ile...

Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim.Önümde verilmesi gereken 8 ders ve bir bitirme projesi kaldı.Üniversiteyi bitirdik sayılır :D

Kamu Yönetimi bölümü 4. sınıf ögrencisiyim.Nasip olursa bu sene bir ise giricem insallah:)

Üst Alt