Ne kadar içersiniz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne kadar içersiniz?

Cevap: Ne kadar içersiniz?

jack daniel's olmasaydı birsey icmezdim. zaten ağzıma baska birsey surmem, belki arada bir miller fakat icmesemde problem olmaz, genelde rock konserlerinde falan icerim. ama jack ve ben cok yakın dostuzdur, ona sadece icecek birsey diyemem.

Hemen hemen hergun içiyoruz kapıda calıstıgımıza free shop'tan 26€'ya 100'luk Jack yada arada da Omega(Tekila) takılıyoruz, 3 arkadas denk gelıyor. arada yancılarda cıkıyor tabıı :)

hafta bir iki dedim ama o kadar abartmamaya çalışıyorum. sosyal içiciyim diyebilirim sadece.

Cevap: Ne kadar icersiniz?

Lisede baslayan alkol alma lise sonda iyice artmıştı, mezun kaldığım 1 sene tavan yapmıştı, şuanda üni'de istisnasız hergün içeriz.

Ancak ne yazıkki bütcenin büyük kısmı alkole gidiyor, kimi zaman yemek yiyesim gelmiyor, günde 1 öğünle gecistiriyoruz, ama alkolde sınır yok.

Tabi derslere de yansıyor, üni'nin en kolay ing hazırlık senesinde çakmış bulunmaktayım, bütün tatil yaz okuluna gidicek simdi. :eek:

helal olsun bu çocuk okur

sadece jack daniel's urunleri... baska birseye elimi surmem. [JACK KRALDIR].

onun dısında macları pub'da izledigimde 1, 2 miller atarım.

Üst Alt