Ne Olmak (Avukat, Doktor vs.) İsterdiniz, Ne oldunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne Olmak (Avukat, Doktor vs.) İsterdiniz, Ne oldunuz?

Cevap: Ne Olmak (Avukat, Doktor vs.) İsterdiniz, Ne oldunuz?

Başbakan olmak istiyordum henüz olamadığıma göre katılacağım seçimlerde oylarınızı bekliyorum saygıdeğer vatandaşlarım :)

makina mühendisi olmak istiyordum olamadık

sosylar bilimler ensitüsünde işletme doktorası yapıyorum kısmet olursa 2 yıl sonra doçentlik sınavına girecem

not : çok küçükken hep mafya babası olmak istiyordum büyüyünce boş işleri bıraktım

Tam hatırlamıyorum ama okulda küçükken öğretmenlere bilim adamı olmak istiyorum filan diyordum galiba... Ama gel gör ki bilgisayar başında ömrünü çürütüver.

En kral meslek devlet memurluguymus. Şimdiki aklım olsa gider memur olurdum. Gençlere benden öneri...

Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.

Pilot olmak istiyordum, Sivil Hava Ulaştırmayı bitirdik şimdi THY başvurduk kabin memurluğu için mülakatlarda oldu, sonucu bekliyorum.

Acayip bir müzik kabiliyetim vardı, öyle böyle değil. Müzisyen olamadım. Zamanla zengin olmaya karar verdim. Durum normal sayılır ama giderek zengin olucam.

burada esenler otogarı muhabbetleri vardı bir ara, otobüs şoförü, muavin falan olan yok mu yahu?

GS'yi ve milli takimi calistirmayi cok isterdim!

Nitekim bankaci oldum.

TD olamadim ama birgün GS yönetim kuruluna girmek istiyorum :)

Acayip bi futbol yeteneğim vardı ki halada var takımın sol bekiydim takımdan atıldım şimdi lisede makina eğitimi görüyorum bakalım ne olcak.

Üst Alt