Ne Yaptın Tudor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fernando'ya yapılan baskıya önlem için üçlü çıkması anlaşılabilir zaten maçtaki en iyi topu Serdar çıkarana kadarki bölümde oynadık. Maçtaki belirgin hatası Belhanda'dır. Kötü oynuyordu daha kötüsü atılacağı belliydi iş buralara gelmeden çıkarmalıydı.

hayirdir karsimizda TAVUK SPOR mu vardi da boyle diyoruz hea
fbnin kadrosu en az bizimki kadar iyi
aksini iddia edenle futbol haric her spordan sohbet edebilirim

Selçuk neden girmedi çok komik geliyor
Yanar donerlige devammı
Yarın iki top kaybedince ana avrat küfür düz gider

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudorun akibeti önümüzdeki 5-6 macta belli olacak, evet dogruda, vallahi yaziktir artik 80mio ülkede ne futbolcu yetisiyor nede yeni t.d cikiyor o yüzden yine yeniden fatih terim ismi 10yil bile gecse yine akilda herzaman olacak.
bizde hala kral k akildaki hakan sükür dimi?
örnegin almanya bi gert müller oliver bierhoflar hatirlaniyormu? Hayir! Neden? Cünkü adamlar yerlerini herzaman dolduruyorlar, neden almanya òrnegi cünkü adamlar nùfus olarak bizd en yakin ülke...ordaki türklerimoz bile baska ya gectim almanyayi arnavutun topcusuna bile gòz dikiyoruz ya vedat muriqi gibi oyuncu bile cikaramiyorsak YUH bize!
Bu masalları yazdan beri dinliyoruz
Sonuna kadar tudor
Iyi alıştılar ben pişirdim sen ye muhabbetine

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

garry ve linnes bozulmamalıydı lato falan bence galatasaray ayarında bir topçu değil iyi yedek olabilir ama.Garry ise sürekli rakip defansı yıpratan bir adam onun koşuları gomisi belhandayı falan rahatlatır hep bu adamları tekrar takıma monte etmeli.

hayirdir karsimizda TAVUK SPOR mu vardi da boyle diyoruz hea
fbnin kadrosu en az bizimki kadar iyi
aksini iddia edenle futbol haric her spordan sohbet edebilirim

igor_tudor_galatasaray_in_su_anki_tablosu_bu_h17657_2905a.jpg

Çok dert ediyosunuz her puan kaybında birini suçlayacaksanız kusura bakmayın takımdan değil sizden bi bok olmaz tudor yüzüden futbolcu yüzünden hakem yüzünden illaki puan kaybedecez her maçı kazanacaz diye bişey yok sezon başı ilk 10 haftada şu kadar puan alsak diye konu açıyodunuz şimdi ne değişti

Üst Alt