Necati Ateş Futbolu Bıraktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Futbolu Bıraktı!

2004-2009 yılları ve 2012 yılında takımımızda bulunan Necati Ateş futbol hayatını sonlandırdığını acıkladı. Giydiği parçalının hakkını her zaman için vermiş bir futbolcu olarak hafızalarda kalacak olan Necati Ateş'e tesekkürlerimi sunar, hayatında başarılar dilerim.

intro_necati.jpg

Evlat diye ortalikta dolasan cakma evlatlari cebinden cikarirsin.

Hersey icin tesekkürler, hayatinda basarilar dilerim yolun acik olsun :hat:

O 5-1 biten muhteşem final maçında muhteşem oynamıştı Ribery ile beraber....herşey için teşekkürler Büyük Neco....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

2008'de büyük oyun oynandı kendisine. Hem milli takıma çağrılmadı hem gümbür gümbür oynadığı takımda kızağa çekildi.
Başakşehirde kiralıktı yanılmıyorsam.

P9

Bizde çok az oynadı ama iyi hatıralar bırakarak futbolu bırakıyor.

Herkese nasip olan bir şey değil bu.

İyi futbolcuydu ve güzel adam. Hakan Şükür, Ümit Karan ve Necati Ateş benim futbola duyduğum ilginin ilk filizleriydi o yüzden ayrı sevgi duyarım. Hala bazı gazete küpürleri bulunur bu 3'lünün odamda gerçi geçen kazara buldum ama olsun onları topladığım zamanları dün gibi hatırlıyorum. Bu rotasyondan sonra Burak ve Umut'u futbolcu diye bize kakalamayı çalışmaları üzücü olmadı değil. Umarım her zaman böyle yetenekli ve karakterli oyuncularla yollarımız kesişir.

Direkt Feldkamp' ın mı marifetiydi, Haldun' un işgüzarlığı mıydı pek anlaşılamadı ama en verimli çağında kulüpten uzaklaştırılmış olması hep içimi burkmuştur. Farklı meziyetleri olan, sevdiğim bir futbolcumuzdu, futbol sonrası hayatında mutluluklar dilerim...

Üst Alt