Necati Ateş: "Galatasaray'da bedava bile oynarım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş: "Galatasaray'da bedava bile oynarım"

2011-2012'deki şampiyonluktaki katkısı unutulmaz. Devre arası geldi, birden takıma katıldı ama hemen uyum sağladı ve vitesi birden 1'den 3'e takarak çok büyük katkı verdi. 2012-2013 sezonu başında Burak ve Umud transfer edilince haliyle fazla şans bulamayacağı için takımdan ayrılma kararı aldı. Bu konuda o dönem de hak vermiştim, şimdi de hak veriyorum Necati'ye.

Son dönemde Karşıyaka'da pek bir varlık gösteremedi. Ama Galatasaray formasını giyince coşar yine Neco :) Gelsin. Abilik, adamlık göstersin millete. Onun kalbindeki Galatasaray sevgisi yeter. Yüreğini yansıtır sahaya. Kendisinin dediği gibi çok bir maliyetinin olacağını zannetmiyorum. Takımımıza 3. forvet olarak katılabilir. Sezon sonu da nasip olursa şampiyonlukla güzel bir şekilde kariyerine son noktayı koyar.

çok doğru, şahane ve katılmaktan kendimi alamadığım bir yorum. :hat:

Son düzenleme:
Necati bitmis Gokhan kardes, ne 3. forvet ne 5. forvet olabilir artik. Birakalim artik bu zihniyeti bosuna FFP bize ceza vermiyor. Simdi camia olarak akillanmanin zamani..

onder-ozen-in-katilmiyorum-cevabi-gundeme-4989450_4517_b.jpg

Bir kere Necati Ates adamdir.

Öyle Sabri falan gibi evlatin olacagina Necati gibi Gökhan Zan gibi evlatin olsun kulüpte.

Adam gerekirse bedava bile oynarım demiş,ne maliyeti?

Necati Ateş bu kulübün evladıdır,şahsi düşüncem kapımız kendisine açık olmalıdır,2012'de yaptığı gibi bu takıma fayda sağlamayacağını anlarsa 1 dakika durmaz.Gelsin,futbolu bizde bıraksın.

2. şampiyonluktan sonra takımdan ayrılman yanlış oldu Neco. O dönem ayrılmasan belki hala takımda yer alabilirdin. Ama 1-2 maç yedek kaldın diye ben oynayacağım takıma gitmek istiyorum deyip ayrıldın. Hiç kusura bakma şimdi. Huzur evi değil burası.
Neco'nun o sezonki gidişinin nedeni yedek kalmayı problem edecek olması değil, takımda gereksiz yere yer kapladığını düşünmesiydi. Yani kulübe yük olmamak adına gitti.

Üst Alt