Necati Ateş Resmen Galatasaray’da - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Necati: "Fatih hocamın güvenini boşa çıkarmayacağım"

Necati kumasi cok iyi bir oyuncu. Riberynin oldugu zamanlar Necatiyi avrupanin buyuk takimlari muhtemelen kapar diye dusunuyordum. Ama olaylar cok farkli gelisti ve milli takima bile giremedi, bizden ayrildi. Bence cok kaliteli ve meziyetleri olan bir oyuncu. Takimin kurgusu icinde dogru kullanilirsa ve bol top alabilirse cok seyler yapabilecek biri.

Abi ben bu adama güveniyorum.Daha bir kaç hafta önce gollerine baktım tekrardan da gelmesini istedim ciddi ciddi.Yeteneği ile bulunduğu yer arasında acayip dengesizlik vardı.Bence değeri verilmeyen futbolculardan kendisi.Sadece bize karşı oynadığı maçlarda attığı gol kadar gol atsa şampiyonlukta payı olacaktır.

herif 4 kez gitti geri geldi :) demek ki bu adam harbi Galatasaraylı. Başarılar Aslanlara.

Cevap: Necati Ateş Resmen Galatasaray’da

hayırlı olsun elınden gelenın fazlasını yapmaya çalışacaktır inş bize faydalı olur hoşgeldin necati.

Bence tam bir profesyonel. Antalya'da aslanlar gibi oynadı. Bir ara Florya'ya dönmesi gündemdeydi olmadı ama o yine istifini bozmadan oynamaya devam etti.Umarım faydalı olur.

ulan hemen Baroşu sattı adamlar ! Neco - Baroş - Elmander, Necati - Hakan - Ümit :D

Elmander----Necati

Emre(Engin)-----Selçuk---------Yiğit

Melo​

Hoca 4-4-2den şaşma

şu şekilde devam edelim

Misal, Necati alınmasaydı Elmander - Sercan yada tek forvet oynayacaktık cumartesi.. Umarım çift forvet Necat-Elmander ikilisini görürüz Gaziantep maçında..

O zaman benim bu olaydan anladığım 2 sezon boyunca geri alma fırsatın olan bir oyuncuyu ki hiç iyi oynamadı o dönemde yaşlı haliyle geri almış oluyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt