Necati Ateş Resmen Galatasaray’da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddaa | Necati Ateş Galatasaray'da!

"Kime niye kime kısmet" deyimi cuk diye oturdu Necati'nin üzerine. Necati kötü futbolcudur demiyorum. Ancak bir Futbolcunun en verimli olduğu 25-30 yaşları arasında elinde imkan varken tutmadığın oyuncuyu 32 yaşında almanın mantığı nedir? Lütfen biri bana izah etsin bunu.

Cevap: İddaa | Necati Ateş Galatasaray'da!

Hala mı para yok masalları...Siz bu kulübün başındaki adamların isteseler onlarca milyon Euro kredi çekemeyeceklerini mi sanıyorsunuz?Uyumayın arkadaş,bu adamlar istese Shaqiri'yi de alırlardı,üstüne 1 tane daha aynı değerde adam alırlardı.Para yok masallarını falan geçin artık iyice Anadolu kulübü sandınız siz Galatasaray'ı.Yönetim basbayağı Fatih Hoca'yı umursamıyor,kendi kafasına göre gidiyor.Üstüne bir de taraftarla dalga geçiyorlar.Haziran'dan beri söylediklerini buraya yazmama gerek yok herhalde.Neler söylendi ne kadarı yapıldı.

Haziran'ı geçtim daha 2 hafta önceyle 2 gün önce Başkanın söylediklerinin farkına bakın bakalım.Kafa buluyorlar herkesle başka bir şey değil.

Alışkanlık oluştu bizim taraftarda. Medyanın yıllardır enjekte ettiği "Galatasaray fakir,para yok,beş parasız" imajının meyveleri.Oyuncu almadığımızda "para yok"; oyuncu aldığımızda "maliyeti yüksek"...Çelişki yani.

Cevap: İddia | Necati Ateş Galatasaray'da!

Galatasaray lige 3-4 yıl ambargo koymak için eline gelen tarihi fırsatı kaçırıyor...yazık...şu dönemde yapılacak 2 sağlam transferle 3-4 yıl rakipler bu haldeyken kimse bize yangözle bile bakamazdı...tebrikler ünal aysal...tebrikler...2004-2005 sezonlarında fb bizim ekonomik bunalımımızda ayağımız kaymışken, yaptığı transferlerle 6 yılda 5 sene şampiyonluğa oynadı..bu fırsatı kaçırmamalıydık.ama tren kaçtı artık

Galatasaray lige 3-4 yıl ambargo koymak için eline gelen tarihi fırsatı kaçırıyor...yazık...şu dönemde yapılacak 2 sağlam transferle 3-4 yıl rakipler bu haldeyken kimse bize yangözle bile bakamazdı...tebrikler ünal aysal...tebrikler...2004-2005 sezonlarında fb bizim ekonomik bunalımımızda ayağımız kaymışken, yaptığı transferlerle 6 yılda 5 sene şampiyonluğa oynadı..bu fırsatı kaçırmamalıydık.ama tren kaçtı artık

Maalesef katılıyorum fakat bizim dışımızda da olaylar öyle belirsiz işliyor ki. Ünal Aysal "eğer ligde yalnız kalacaksam ne gerek var ? " diyor; para da işin içinde ama 1. dereceden etkili değil. Ama işler öyle olmayadabilir,kim güveniyor ki bu federasyona ? Ünal Aysal risk almayı severim diyor ama aslında risk almıyor. Fenerbahçe Ferit Şahenk ile veya değil Sow gibi bir adamı kadrosuna katarken, bizim bu kısır döngümüz bize pahalıya patlayabilir.Tarihi bir fırsat geçmişti elimizde.Evet lideriz fakat 2 puan fark ile ve takımın apaçık eksikleri varken Play Off'dan sonra dayanma gücü nasıl olacak ?

Fatih Terim bunu da düşünerek şöyle demişti çok önceden : "Play Off ile birlikte Ocak ayı transfer dönemi daha da önemli bir duruma geldi"... Fatih Terim işin içinde ve futbolu biliyor,geleceği de görüyor. O yüzden kulak kabartılması gereken yegane adam o. Tulun veya diğerleri değil.Çok riske ettik bence bu seneyi.Umarım süreç bizim istediğimiz şekilde ilerler.

Maalesef katılıyorum fakat bizim dışımızda da olaylar öyle belirsiz işliyor ki. Ünal Aysal "eğer ligde yalnız kalacaksam ne gerek var ? " diyor; para da işin içinde ama 1. dereceden etkili değil. Ama işler öyle olmayadabilir,kim güveniyor ki bu federasyona ? Ünal Aysal risk almayı severim diyor ama aslında risk almıyor. Fenerbahçe Ferit Şahenk ile veya değil Sow gibi bir adamı kadrosuna katarken, bizim bu kısır döngümüz bize pahalıya patlayabilir.Tarihi bir fırsat geçmişti elimizde.Evet lideriz fakat 2 puan fark ile ve takımın apaçık eksikleri varken Play Off'dan sonra dayanma gücü nasıl olacak ?

Fatih Terim bunu da düşünerek şöyle demişti çok önceden : "Play Off ile birlikte Ocak ayı transfer dönemi daha da önemli bir duruma geldi"... Fatih Terim işin içinde ve futbolu biliyor,geleceği de görüyor. O yüzden kulak kabartılması gereken yegane adam o. Tulun veya diğerleri değil.Çok riske ettik bence bu seneyi.Umarım süreç bizim istediğimiz şekilde ilerler.

Necati'yi çok beğenip, neden Galatasaray'dan gönderildiğini ve golcü ihtiyacımız en düzeydeyken bile adının akla gelmemesini,hiç bir büyüğün onu transferde hatırlamamasını,milli takımda düşünülmemesini bir türlü anlayamayanlardanım.Her ne kadar geç kalınmış olsa da alınırsa çok sevinirim.

Ama maalesef ben de tarihi bir fırsatın kaçırıldığı düşüncesindeyim.

Anlam veremediğim bir transfer oldu. Bize her zamanki gibi Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda saha içi performansı sergilemesi için dua etmek düşüyor.

Sıcak baktığım bir transfer değil.

Galatasaray için hayırlısı ne ise o olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt