Necati Ateş: "Takımda kalmış olsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Skov Olsen'i alıyorduk" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş: "Takımda kalmış olsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Skov Olsen'i alıyorduk"

o.s iyi olurdu ama diğer herifi bilmiom. 20 m fln gömceklerdi heralde. lizumsuz olurdu, belki avrupaya kalırdık ama şimdiki hamleler daha haz verior.
barca'yı geçirecek bir operasyon olur muydu acaba? bir de marcao barcelona dışında kornerden gol attık mı ben askerdeyken? yunus'un bize 2 gol attığı adana maçından sonra gitmiştim.

Tamam hepsi iyi oyuncular ve teşhis doğru ama neden sene başı aldırmak için baskı yapmadın ve ligde o duruma düştük.

Ayrıca alan değil talep eden konumudur teknik heyet.

Maalesef Terim’in son 1 senesinde ekibi 2. Bir kulüp gibi hareket ettiği için başarısız olduk birazda.

Transfer konusunda yetki Başkan ve yönetimdedir. Sırf bundan gönderdi zaten Elmas’ta. Olmayan futbol aklı ile de gidip İspanya’dan 3. Sınıf antrenör getirdi sıvadı sonra.

barca'yı geçirecek bir operasyon olur muydu acaba? bir de marcao barcelona dışında kornerden gol attık mı ben askerdeyken? yunus'un bize 2 gol attığı adana maçından sonra gitmiştim.

sanmam barça elerdi her türlü. korner de şimdi aklıma tek alanya deplasmanı geldi orda kerem dönen topa vurmuştu. diğer maçlar için bakmam gerekir. bi blowtaş maçı vardı ztn diğerlerini hafızamdan silmiş olabilirim.

Üst Alt