Necati Ateş, Zorbay Küçük'ü Topa Tuttu: "Sen 'lan' diyemezsin!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş, Zorbay Küçük'ü Topa Tuttu: "Sen 'lan' diyemezsin!"

raya_16_9_1639853094-670x371.jpg

Süper Lig 'in 17. haftasında Başakşehir'i konuk eden Galatasaray , sahadan 1-1'lik eşitlikle ayrıldı. 90 dakikanın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Galatasaray Yardımcı Antrenörü Necati Ateş, gündemi sarsan ifadeler kullandı.

"Buradan gidin lan' dedi"

Maçı yöneten Zorbay Küçük'ü topa tutan Ateş, 29 yaşındaki hakemin oyuncusu Kerem Aktürkoğlu'na 'lan' söyleminde bulunduğunu vurguladı, ''Berkan'ın bıraktığı yerden devam edeyim. Hem dördüncü hakemle hem de Zorbay ile oldu. 'Hakem' demeyeceğim, 'Zorbay' diyeceğim ona. Kerem geldi, 'Buradan gidin lan' dedi" diye söyledi bana.'' dedi ve ekledi:

'Bu ifadeyi kullanamazsın Galatasaray oyuncusuna'

"Galatasaray futbolcusu itiraz eder, yanlış bir şey söyler kart gösterirsin. Bu ifadeyi kullanamazsın Galatasaray oyuncusuna. Demek ki arkasında nasıl bir güç varsa bu kadar rahat konuşabiliyor. Bunlardan dolayı ceza yiyoruz. Temsilci bunların hepsini duydu. Biz bu cezaları yerken onlar nasıl bir cezayla karşı karşıya kalacak... Temsilci telefonu var, çekiyor.”

'Senin oyuncun yalancı' dedi'

''Sarı kartı yarın mı göstereceksin?" "Bir gün onu da gösteririz" diyor. "Benim oyuncuma niye bu kelimeyi kullanıyorsun?" dediğimde yüzüme "Senin oyuncun yalancı" dedi. Sen Galatasaray futbolcusuna "yalancı" diyemezsin.''

"Arda maç bittikten sonra itirazda bulundu. Cümle şuydu; 'Kaleciye niye bu kadar geç sarı kart gösterdiniz?' dedi. Cevap olarak 'Ne yapacaksın, ayakkabı mı fırlatacaksın bana' dedi. Hakem bunu nasıl söyleyebilir?"

"Arda'nın Türk futboluna verdiği hizmetlerin altında ezilirsin. Bu kelimeyi kullanma hakkına sahip değilsin. TFF'ye kendisi için şikayette bulunacağız."

"Her türlü şikayetimizi yapacağız. Bugünü yaşamak acıydı, çok üzüldüm Türk futbolu adına."

"Biz gözlerimizle gördük, kulaklarımızla duyduk. Sarı kartı ne zaman verecektin diyoruz, zaman geçiriyor diyoruz 'onu da bir sonraki maç veririz' diyor. Bu kavgaya gelmiş, aşikar görünüyor."

'Her maçımız hemen hemen böyle'

Skor ile ilgili de konuşan Ateş, "Rakipten daha çok pozisyona giriyorsun, daha çok pas yapıyorsun, daha çok şut atıyorsun. Her maçımız hemen hemen böyle. Oyun gücümüz çok iyi durumda. Skoru artıracak golü bulamadığımız için beraberliğe üzülüyoruz. Kazanabilecek golleri bulduğumuzda atmamız lazım. Galibiyetler gelecek ve seri yakalayacağız" ifadelerini kullandı.

Arkadaşlar takımı eleştirelim, terimi eleştirelim, burak elması eleştirelim fakat şu olay resmen skandal.. Bir hakem Galatasaray'ın kendi sahasında Koskoca Galatasaray'a kafa tutuyor!

Bakın bu durum normal değil.. Burada terimi ve elması en çok eleştirenlerden biriyim ama bu konu çok farklı..

Benim zoruma gidiyor bu.. Bir hakem bunu Galatasaray'ın oyuncusuna söyleyemez!!!

Burak Elmas; ya köprüleri yak, ya da bu gece istifa et!

Necati Ateş: "Arda'nın Türk futboluna verdiği hizmetlerin altında ezilirsin. Bu kelimeyi kullanma hakkına sahip değilsin. TFF'ye kendisi için şikayette bulunacağız."

Necati Ateş: "Her türlü şikayetimizi yapacağız. Bugünü yaşamak acıydı, çok üzüldüm Türk futbolu adına."

yaw he olm herkes suçlu. bi siz suçsuzsunuz neco.

seviyoruz diye laf söylemeyelim diyoruz ama kaşınıyorsunuz ulan

hangi birikiminize bakıp yardımcı hoca yapıldınız onu da anlamıyorum

kulüp sahipsiz oldugu için yakında görün bakın rakip takım yöneticileri bizi savunmaya baslayacaklar medya önünde

kücük düsürmek icin

terbiyesiz haysiyetsiz adam. kerem'e yaptığı artistlikleri ekrandan gördük zaten.

ama arda'ya yaptığı da büyük şerefsizlikmiş.

Ya bizim taraftar gerçekten de çok acayip , bu söylediklerinin yüzde 50 si doğruysa ne futbolu oynarsan oyna kazandırmazlar gelmişler hala futbol diyorlar. Ya arkadaş takım kötü oynamadı ki ruhsuz değildi birşey değildi. Kaçırdıklarını atsalar zaten farklı konuşacak olanlar hala futbol konuş diyorlar ulan adam ilk yarıda bizim futbolculara her şeyde sarı kart verdi sindirdi takımı siz gelmişsiniz yok onu konuş bunu konuş diyorsunuz. Yeri geliyor hakkımızı savunun lebelübe ne iki taraflı oynuyorsunuz . Ya duruşunuz olsun yada susun birşey sanalım sizi.

Ya bizim taraftar gerçekten de çok acayip , bu söylediklerinin yüzde 50 si doğruysa ne futbolu oynarsan oyna kazandırmazlar gelmişler hala futbol diyorlar. Ya arkadaş takım kötü oynamadı ki ruhsuz değildi birşey değildi. Kaçırdıklarını atsalar zaten farklı konuşacak olanlar hala futbol konuş diyorlar ulan adam ilk yarıda bizim futbolculara her şeyde sarı kart verdi sindirdi takımı siz gelmişsiniz yok onu konuş bunu konuş diyorsunuz. Yeri geliyor hakkımızı savunun lebelübe ne iki taraflı oynuyorsunuz . Ya duruşunuz olsun yada susun birşey sanalım sizi.
Bu duruma tepki gösteriyoruz diye fatih terimin oynattığı rezil oyunuda savunacak değiliz..

Üst Alt