Necip Uysal mı? Emre Çolak mı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necip Uysal mı? Emre Çolak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Necip Uysal Mı, Emre Çolak Mı?

necip ne Allah askina

baris özbegin az cok iyisi

1.55'deki kombinasyonu b.ozbek yapsinda gorek

[video=youtube;Gzheg0E4tAY]https://www.youtube.com/watch?v=Gzheg0E4tAY[/video]

Su macta Emre dokuluyordu. Teknigi ve oyun zekasi iyi olsada fizik acidan cok kaybediyor. O farki kapatacak kadar'da ustun yetenege sahip degil (bence).

Ne yalan söyliyim anketin açıldığı yıl ve geçen yıl Necip derdim ama Emre bu yıl çok büyük sıçrama yaptı.Emre şuan çok önde.

Gerçi yanlış kıyas ama neyse.

1.55'deki kombinasyonu b.ozbek yapsinda gorek

[video=youtube;Gzheg0E4tAY]https://www.youtube.com/watch?v=Gzheg0E4tAY[/video]

Su macta Emre dokuluyordu. Teknigi ve oyun zekasi iyi olsada fizik acidan cok kaybediyor. O farki kapatacak kadar'da ustun yetenege sahip degil (bence).

videoyu izlemedim, izlemicam.

ben bus ene bjk nin hemen hemen tum maclarini izledim.

necipin bu sene cok iyi demiyorum, iyi oynadigi 2 macini hatirlamiyorum.

hatta rezil oynadigi cok oldu.

gecen sene "seneye bu adam cosar" derken, bu sene tam tersine, sadece kosan kazmaya dönüstü.

hatta kosarken bile kazma gibi kosuyor

videoyu izlemedim, izlemicam.

ben bus ene bjk nin hemen hemen tum maclarini izledim.

necipin bu sene cok iyi demiyorum, iyi oynadigi 2 macini hatirlamiyorum.

hatta rezil oynadigi cok oldu.

gecen sene "seneye bu adam cosar" derken, bu sene tam tersine, sadece kosan kazmaya dönüstü.

hatta kosmasi bile kazmaya benziyor artik

Kotu donem gecirdi. Bu sezon oynadigi cok iyi maclar var. Kotu oynadigi maclarda oldu. Normal, bu yasta gecirecek. Onun yasinda her futbolcu gecirmistir. Carvalhal onu bazen sag kanatta oynatiyor. Kanat oyuncusu degilki.

Necip on libero, topu kullanabilen bir on libero. Carvalhal santrofor arkasi bile oynatti. Necip'e bence Fernandes partner olup, 10 gelmeli. Ernst'in bircok hatasini Necip duzeltmeye calisiyor. Ernst'de inanilmaz bir gerileme var.

salman ne dese inanmam, bir sey haric bjk ve ts maclari cunku herif hepsini izleyip dakika dakika yorum yapiyor. o yuzden kendisine harfiyen katiliyorum necip hususunda

Kotu donem gecirdi. Bu sezon oynadigi cok iyi maclar var. Kotu oynadigi maclarda oldu. Normal, bu yasta gecirecek. Onun yasinda her futbolcu gecirmistir. Carvalhal onu bazen sag kanatta oynatiyor. Kanat oyuncusu degilki.

Necip on libero, topu kullanabilen bir on libero. Carvalhal santrofor arkasi bile oynatti. Necip'e bence Fernandes partner olup, 10 gelmeli. Ernst'in bircok hatasini Necip duzeltmeye calisiyor. Ernst'de inanilmaz bir gerileme var.

veli necipten iyi

fernandesten sonra ikinci adam veli olmali orta sahada.

ha geriye, sadece defans icin biri daha diyorsan, yani ön libero, o zaman necipi koy, beni ilgilendirmez ama veliyi kesip, necipi oynatmak hata olur

veli necipten iyi

fernandesten sonra ikinci adam veli olmali orta sahada.

ha geriye, sadece defans icin biri daha diyorsan, yani ön libero, o zaman necipi koy, beni ilgilendirmez ama veliyi kesip, necipi oynatmak hata olur

Necip'in taktik anlayisi cok iyi. Veli'den cok daha iyi. Sirf kosmak diyon ya, Veli onu yapiyor iste.

Necip cok top kesiyor, defansta cok top kapiyor. Sebebi rakibin pas trafigini anlayabilen ender oyuncularimizdan olmasi. Ernst ornek, bunu yapamiyor. Topsuz oyunda Ernst'in katkisi inanilmaz az oluyor.

Gectigimiz Braga macindan bir enstantane hala aklimda, 2 kisi arkaya arkaya, ust uste ustune geldigi halde ikiside topu kaybetmisti. Defansin onunde oynadigi halde oyunu cok iyi okuyabilen bir on libero, cunki dikine oynamayi seviyor. Yaptigi kosular etkili. Futbolu anlamasini zaten sundan gorebiliyor ; topu verip, kosuyor, kendini topu alabilecegi pozisyona sokuyor.

Paslarida yeterince iyi. Galatasaray macinda oyuna girdikten sonra 2 tane muthis pas cikartmisti. Birisinde Topu Almeida'nin onune birakiverdi (o harcadi). Bu sezon hangi macta tam olarak bilmesemde, 40 metre, sag kanattan Almeida'nin onune verdigi oyle bir top vardiki, o 1e1'de harcamisti. Yine Inonu'deki Sivas macinda defanstan cikarken Almeida'ya verdigi muthis bir pas vardi. Gecen sene Inonudeki Quaresmanin Kayseri attigi trivela macinda son gol'de yine ayni sekilde ilerdeki oyunculari kacirip, Almeida'ya gol atmisti.

Bu tur seyleri yapabilen bir on libero. Modern futbola uygun bir on libero Necip. Bence yaninda top tutabilen bir oyuncu ile oynasa Ernst yerine (Ernst cok kacak oynuyor) ve onunde bir 10 olsa kendisini cok daha iyi gelistirir, yoksa Necip'ten ofansif oyuncu yapmaya gerek yok.

Emre ile Necip'i kıyaslayamam ,bu Emre ile Muslera'yı kıyaslamaya benzer.

Emre'nin çabasını takdir ediyorum,bu kafada devam ederse Galatasaray'ın sayılı oyuncularından biri olabilir,umarım pes etmez,Arda moduna girip anında dünyaları yarattım tavırlarında olmaz.

Necip'i ve oyun stilini çok severim,onun da katedecek çok yolu var,aynı şekilde devam edip üzerine koyması beni sevindirir,önemli olan Türk futbolunun geleceği,başka kulüp taraftarları gibi her şeyi kendi oyuncularıma endeksleyemem.

Necip eğer bir sıkıntı duyarsa BJK'da,kulübümüzde oynamasını isterim.

ikiside orta sahanin ters ucunde gorev yapan isimler.

Emre daha cok yaratici oyuncu hucuma donuk Necip ise daha cok on libero capinda oyuncu diyelim... kimin kimden daha iyi oldugunu sorursan cevap veremem. ki Necip i o kadar izlemis oldugum yok ondan dolayi verecegim cevab "renkli" olur.

Oldum olası beğenemedim Emre Çolakı, Necip mücadelesiyle önde gelir benim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt