Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyin


Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinNo. 5'e de iyi bakın. Sonra neden Galatasaray Feneri yenemiyor diye sorgulamayın. Necati'nin, Hakan Balta'nın ve aklıma gelmeyen bir ton penaltının çalınmadığı Saraçoğlu maçları bilirim.
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinTanju: "Elimle karışık aldım golü attım hakem Erman Toroğluydu ogünde görmüyor bugünde görmüyor":asd:
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinSiirt maçında bize verilen penaltı ile Muslera'nın Karabük maçında atıldığı pozisyon birbirinin aynısı neredeyse.
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinTop 1000 denildigi gibi olsaydi rahat 899 tanesi fenerin olurdu.
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinAli Aydin ismine DIKKAT, bu adam Metrisde yatmasi gerekir, bircok hatada onun ismi var ama hep feneri korumus
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinhey Allahim ya 1 numaraya bakin. hakem kalecilik edecek neredeyse
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinSunucunun yorumlara dikkat Kocaeli finalnde bizim penaltıya ordan aldı oraya verdi, maçı resmen hakem verdi diyor hemen arkasından Anelkanın elini görmeyen hakem tartışmalı bir gole imza attı diyor :asd:
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinSonra kalkıp utanmadan haktan hukuktan adaletten bahsediyorlar..Ve bunu yaparken yüzleri bile kızarmıyor. Yüzlerinde sanki manda derisi var bunların...Elimde bir güç olsa bu ve bunun gibi klüplerin tarihini kazıyıp silerim. bunu kin nefret duygularıyla söylemiyorum.Bugün Türkiye'deki futbol seviyesi tartışılıyor ise bunun tek sebebi bu klüptür...Tek düşüncesi kendileri olan bu klüp ve camiası bırakın Türk Futbolunu kalkındırmayı daha da ileri gidip kendi menfaatleri için Türk Futbolunu katletmişlerdir....Hemde tüm Türkiye'nin gözleri önünde yapmışlardır... Ama bazıları ağızlarına sürülen bir parmak baldan olmamak için susmuşlar ses çıkarmamışlardır. Halbuki bazılarının ağızlarına sürülen o bir parmak baldan daha fazlası , adeta kovanlarca bal , tonlarca bal FB kasasına , tarihine "sözüm ona" başarı ve gelir olarak kaydedilmiştir.
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinsenelerdir gol olması gereken maçta ne olursa olsun birisi gol atsın.gelsin kaleci atsın hakem atsın yeterki biri atsın derdim.burda hakem gol atmış en çok o komiğime gitti:D
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinbizim suçumuz değil ama azda olsa bize lehimize verilen leş kararlardan utandım
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinulan adamların aleyhine 1 tane karar yok. tesadüfmü lan bu. tamam bizimde 2 tane lehimize olmuş ama daha cok aleyhimize olmuş. o ali aydın rize fener macında bilerek kırmızı göstermemiştir. mac tekrarlansın diye. dakka zaten olmuş 87.
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinFenerbahçe lehinede hep 2005 senesinde kararlar verilmiş..Elle atılan goller..Defansın elle çıkartığı goller felan.
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyin2 numaradaki arifin düşürülmesinde nasıl bir fahiş hata var ben analamdım. adam bodoslama dalıyor arife. arif ondan sonra birazda abartıyor ama penaltı. siirt macındaki arifin olayında hakem macın icine etmiş.
 
Cevap: Neden Fenerbahçe'den nefret ediliyor? Girin izleyinÖzellikle derbi maçlarında olmak üzere bizim ligimizde hep çıkan kararlar Fenerbahçe lehine oluyor.

Kararı kim veriyor hakem.

Bi insanın hakem olması için gereken nedenlerden birisi futbolu sevmesidir.

Futbolu seven adam mutlaka takım tutar.

Hakemlerin çoğu Fenerbahçeli olursa,

bu durumun sebebi açıktır.Bende hakem olsam derbi maçlarında hatta bütün maçlarda net göremediğim bütün pozisyonları Galatasaray'ın lehine çalarım.
 
Üst Alt