# Nei - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nei

Cevap: # Nei

sabrinin videolari bundan daha iyi, youtube, mustafa sarpi da barcelona alacakmis youtube den izlemisler,

Allah aşkına bi youtube a sabri yaz da bak bakalım:).....Yotube bi oyuncunun kapasitesi hakkında fikir verir, ama istikrar uyum kondisyon vs vs tabiki muamma....Bence bu Nei de kapasitesi ii olan bi oyuncu...ve görüntüdeki gibiyse tam aranan kan yıllardır sağ bek hep boştu..Balta milli takımda ve bir iki sezon sol bekte ii işler yaptı ama sağ bek capone fatih akyel den bu yana hep boştu....

Sağ bek transferi istiyorum ama olacağına pek ihtimal vermiyorum.. Ayrıca ekonomik yönden yaklaşırsak defans oyuncusu alınacaksa Brezilya'dan alınması bana mantıklı geliyor hem maliyet ucuz hem de genelde verimli oluyor.

herkese merhaba yeni üye oldum ve ilk mesajım bayadır sadece okuyarak forumu takip ediyodum artık yazmayada karar verdim :yenieek:

Kesinlikle Youtube insanı yanıltıyo cidden Sabri'nin istense mükemmel 10dk lık bi videosu hazırlanıp ronaldo gibi gösterilebilir bence ... Ama tabi bu Nei'nin kötü olduğu anlamına gelmiyo kumaşı iyi gibi duruyo :)

Ben sabrinin defans anlayışınıda kadenme anlayışınıda hiç beğenmem...Hücuma diri ve istekliyken destek verir(gerçi ne orta ne şut olarak tatmin etmez ama)..Fakat defansı çok zayıf Balta çok kötü ama ilk geldiğinde avrupa şampiyonasında milli takımdaki balta çok sağlam bekti...Balta düzelebilir belki ama sabri hep aynı sabri.. bence o yüzden sağbek lazım...

herkese merhaba yeni üye oldum ve ilk mesajım bayadır sadece okuyarak forumu takip ediyodum artık yazmayada karar verdim :yenieek:

Kesinlikle Youtube insanı yanıltıyo cidden Sabri'nin istense mükemmel 10dk lık bi videosu hazırlanıp ronaldo gibi gösterilebilir bence ... Ama tabi bu Nei'nin kötü olduğu anlamına gelmiyo kumaşı iyi gibi duruyo :)

Kapasite konusunda kesinlikle yanıltmaz neticede videoshop değil olay...Servetten Ronaldinho yapamazsın youtube da olmaz.Ama eski denizlili Yusuf tan yaparsın çünkü kapasitesi var 5 kere içinden geçtiği pozisyonu koyarsın olur..Ha devamlı kendine bakan bi oyuncumu değil..M sarp tan video hazırla bide Cambiasso dan hazırla izle Cambiasso dersin..Bizler robinho yu Ronaldinho yuda ilk videolardan izledik..Kim psg maçını izliyodu ki Roni psg deyken..

ne.jpg

Galatasaray'da transfer çalışmaları son sürat devam ederken; özellikle son dönemde Brezilyalı futbolcuların isimleri gündemden düşmüyor. Victor Bagy, Antonio Lauro, Nei ve Luis Fabiano...

Kısa bir süre önce transfer gündeminde yer alan Bagy ve Lauro transferlerini askıya alan Galatasaray'ın Nei ve Fabiano için temaslarının olduğunu biliniyor. Transfer gündeminde yer alan isimler için spekülasyonlar havada uçuşurken; özellikle Luis Fabiano'nun transferinin nasıl sonuçlanacağı konusu büyük bir merak uyandırmaya başladı.

Türk spor basınında Luis Fabiano'nun transferi hakkında birçok spekülasyon yer alırken; Tugay Kerimoğlu'nun izlediği Nei'nin olası transferi de sarı-kırmızı taraftarları büyük bir heyecana sürükledi. Ünal Aysal'ın başkan seçilmesinden sonra sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da transferin cazip takımlarından biri haline gelen Galatasaray'ın adı Brezilya'da sıkça işlenmeye başladı.

BREZİLYA BASININDA DURUM NE?

Webaslan.com olarak Galatasaray'ın son dönemdeki transfer merkezi olan Brezilya'da basın cephesinde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyoruz ve bu kez de Zero Hora Gazetesi'nin editörlerinden Diego Guichard ile Galatasaray'ın transfer gündeminde olan futbolculara ilişkin yaptığımız görüşmeden elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Diego Guichard ile olan sohbetimiz Nei üzerinden başlıyor. Galatasaray taraftarının transferini en çok istediği Brezilyalı futbolculardan biri olan Nei'nin Galatasaray'a transferine sorduğumuz Guichard'ın bize yanıtı şu şekilde oluyor; "Evet, Galatasaray Nei'nin menajeri Joseph Lee ile her konuda anlaşmaya vardı. Zaten Nei de Avrupa'da bir takımda oynamak istediğini dile getirdi. Fakat Internacional'in Nei'nin transferi konusundaki tavrı çok net; Nei, satılık değil"

NEI KONUSUNDA SON DURUM...

Nei'nin menajeri Lee ile de bir görüşme yaptığını dile getiren Diego Guichard, "Nei'nin menajeri Galatasaray ile yapılan görüşmelerin tıkandığını dile getirdi. Nei'nin transferinin askıya alınmasında oyuncunun kulübü Internacional'in büyük katkısı olduğunu düşünüyorum" dedi.

Galatasaray'ın transfer girişimlerinde bulunduğu Nei'nin Brezilya'nın gelecek vaad eden isimlerinden biri olduğunu belirten Guichard, "Nei gerçekten çok yetenekli bir futbolcu ancak zaman zaman yaptığı kritik hatalar ile Internacional taraftarlarının büyük bir tepkisini çekiyor. Nei'nin sürekli oyunun içerisinde olmayı prensip haline getirmesi hata ihtimalini de arttırıyor ve bu da taraftarların eleştirisini beraberinde getiriyor. Ancak Nei'nin son dönemde kendisini fazlaca geliştirdiğini rahatlıkla söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

LAURO NEDEN OLMADI VE FABIANO...

Galatasaray'a transferi adeta yılan hikayesine dönen Luis Fabiano hakkında da görüşlerini aldığımız Diego Guichard, Brezilyalı golcünün Sao Paulo'da kalmak istediğini söyledi. Galatasaray'ın Brezilya'da uzun bir süre Fabiano için temaslarda bulunduğunu belirten deneyimli gazeteci Guichard, "Galatasaray, Fabiano için temaslarda bulundu ancak Sao Paulo golcü futbolcuyu bırakmak istemiyor. Sao Paulo'nun yanı sıra Luis Fabiano'nun da takımdan ayrılmak gibi bir düşüncesi yok." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın Lauro'nun transferinden vazgeçmesine oldukça şaşırdıklarını ifade eden Diego Guichard, "Galatasaray, Lauro'nun transferini tamamlamıştı. Hem oyuncu hem de kulübü ile anlaşmaya varılmıştı ancak neler olduğunu biz de tam olarak anlayamadık. Galatasaray'da Taffarel bu transfer için çok istekliydi ve Lauro'yu da kendisi ikna etmişti" dedi.

Brezilya'dan haber var - Futbol - Ana Sayfa

sabri sağ bek olamadıysa hakan baltayla çağlar ne?

Ne alaka Balta Çağlar??Ssabri hep yarı orta saha oldu tam orta saha da değil tam defansda değil sadece hızlı mücadeleci..Daha geçen unteraching maçında adam arkasından kafayla gol attı...Bunlardan sayısız örnek var...İleri çıkar orta gelmez şut çeker tribündedir...Ne g. gönül ne de hilbert olamaz ...Sabriyi sevmek ayrı oyunculuğunu beğenmek ayrı.....

ha H. Balta diyosan forumda sevmeyenlerdenim ama adam gibi solbek olduğu dönemlerde vardı...Avrupa şampiyonasında milli takımda değişmez adamdı..Hem geride hem ileride olumlu işler yapardı...İlk senelerde hem defansı güçlü etkiliydi zaman zamanda kornerlerde süpriz golleri vardı ileri destek verirdi...Ha iyi kötü ama sol bek adam Gökhan zan ın stoper olması gibi adam orjinal bölgesinin adamı...Sabriden sağbek yaratmaya çalıştık o gün bugündür sabri hep sağbek ve biz hiç verim alamadık o bölgeden...Servet hep stoper geldiğinden beri o bölgemizde sorun bulunuyo ya işte Sabride yıllardır sağ bek ve o bölgede verimsiz...

Üst Alt