Neill Avustralya'da! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill Avustralya'da!

Cevap: Neill Avustralya'da!

Çağlar dediğin adam Gökhan Zan'dan ne farkı var? .Çağlar'ın sporculuğu vesaire bende beğendim oyununu ama ne yapmış bu adam? Medical Park sponsorluğunda idmanlara çıkmaktan başka?

Bu yuzden veya Gokhan Suzen yazdım. Kafamdakileri bilmeden atlıyosunuz olaylara. Caglar-Gokhan degisimli, Cetin hem solda hem sagda oynayabilen bir oyuncu. Bunun Sabrisi var cartı var curtu var. Cagların son senesi olur devam ederse sakatlıgı. Kontenjandan yemiyo ya Kewell gibi.

Benim hayalimde 35'lik Nesta ve 32'lik Diawaralı bir defans göbegi var. Handanovicli, Ruffierli, Tytonlu bir kale var. Sagda Cetinli, solda Caglar veya Gökhan Süzenli bekler var. Galatasaray boyle basarıya kosar. Hayatını orta sıra takımlarda gecirmis ve Galatasaray'da sadece yarım sezoncuk fark yaratmıs bir cakma liberoyla degil. Servetle, Gokhan Zanlar degil.

Kimi ne icin elestirdiginize dikkat edin.

basindada teknik direktorluk nedir bilmeyen hagi var

Zaten yabancı sınırı kalkmadığı sürece kontejyan muhabbetinden Çağlar gibilerinin ayağına bakmak zorunda kalıyoruz.Balta insanı iki senedir anamızı ağlatıyor.

kahretsin herseyde sıkıldım

bu yorumları okumaktan , hafta sonu maçlara bakmaktan , spor programlarından ...

biran önce takımımızı eski dönemlerine döndürmek farz oldu.......

GALATASARAY sız tat tuz kalmadı

Neill topa ayak uzatmıyor.Hantal bir oyuncu.Sürekli ofsayt bozuyor. Çok daha iyi yabancı defans oyuncuları onun yerine rahatlıkla bulunabilir.

Cana ise vasat bir orta saha oyuncusu. Pas kalitesi yerlerde. Hırsıyla gereksiz hatalar yapan, saçma kartlar gören bir oyuncu. Satılırsa süper karlı bir iş olur.

bence herseyi dogru yapiyor

pinoya yaptigida dogru

adam deplasmana gitmem demis

2. sans verdiler bu macta yaptiklari ortada

sezgin yok artik

cuneyt kaptanin lafina inanirim ben

Hagiye laf atıyosun Bulent Underi yuceltiyosun. Bu ne lahana bu ne tursu gibi laf vardı, cuk oturur buna iste :haha: Haginin oynattıgı topun %0.01'ini oynatamadı aynı kadroyla. Hemde elestirdigin Cana ve Neillın mevki tercihlerinin senin kafandaki gibi olmasına ragmen.

Hagiye laf atıyosun Bulent Underi yuceltiyosun. Bu ne lahana bu ne tursu gibi laf vardı, cuk oturur buna iste :haha: Haginin oynattıgı topun %0.01'ini oynatamadı aynı kadroyla. Hemde elestirdigin Cana ve Neillın mevki tercihlerinin senin kafandaki gibi olmasına ragmen.

Trabzonspor maçinda sezonun en iyi futbolunu oynadik...

Bülent Ünder'e bende karşıyım, klasik yabancı düşmanı zihniyetinde biri kendisi ama bu dakikadan sonra iş işten geçmiş, kimsenin oynayası gelmiyor bunların hepsi normal.Kalan altı maçı kazansan ne olur?

Neill topa ayak uzatmıyor.Hantal bir oyuncu.Sürekli ofsayt bozuyor. Çok daha iyi yabancı defans oyuncuları onun yerine rahatlıkla bulunabilir.

Cana ise vasat bir orta saha oyuncusu. Pas kalitesi yerlerde. Hırsıyla gereksiz hatalar yapan, saçma kartlar gören bir oyuncu. Satılırsa süper karlı bir iş olur.

çılgınsın adamıım.

Zapara out - Handan in

Ufuk out - Gokhan Degirmenci in

Balta out - Gokhan Suzen in

Aykut out - Taylan in

Cana out - Mavuba/Sissoko/Diarra in

Neill out - Diawara/Nesta in

Servet out - Ersan in

Sarp out - Alper Potuk in

vs.

Galatasaray bu olmalı. Canaya gelince mucadele ediyor, canını disine takıyor. Kazma dediginiz Barıs anasını satayım Kalli sezonunda Cananın oynadıgı topun kat kat iyisini oynuyordu. Song Serveti adam ediyordu, hade Neill'da yapsın madem o kadar ust duzey bir adam.

bence herseyi dogru yapiyor

pinoya yaptigida dogru

adam deplasmana gitmem demis

2. sans verdiler bu macta yaptiklari ortada

sezgin yok artik

cuneyt kaptanin lafina inanirim ben

Deplasmana gitmiyorsa, kadrodışı bırakılması ve Trabzonspor maçında oyuna alınmaması lazım çünkü; adam isteksiz ve yapacağı hiçbir şey yok demektir. Çelişkili geldi bana o açıklama.

Zapara out - Handan in

Ufuk out - Gokhan Degirmenci in

Balta out - Gokhan Suzen in

Aykut out - Taylan in

Cana out - Mavuba/Sissoko/Diarra in

Neill out - Diawara/Nesta in

Servet out - Ersan in

Sarp out - Alper Potuk in

vs.

Galatasaray bu olmalı. Canaya gelince mucadele ediyor, canını disine takıyor. Kazma dediginiz Barıs anasını satayım Kalli sezonunda Cananın oynadıgı topun kat kat iyisini oynuyordu. Song Serveti adam ediyordu, hade Neill'da yapsın madem o kadar ust duzey bir adam.

Takım oyunu denen birşey var.Takımın mental durumu belliydi o yıllarda.Kaldı kiBarış asla bu takım içerisinde iyi top oynamadı.Sadece sırıtmadı Topal'ın yanında.Hepsi bu.Seneye Cana gibi,Neill gibi aidiyet duygusu ve sahiplenme yetkisi ile oynayan adamlara ihtiyaç var. Ayrıca Barış da gidecek rahat ol.Barış'ı İkinci şansı hakediyor Cana da Neill de.

Ciddiyim... Büyük bir takim gibi oynadik, pozisyona biz girdik, rakibi sokmadik... Bunu Hagi basaramadi, Bülent Ünder iki hafta da basardi....

Kesinlikle farklıyım bu konuda. Galatasaray cok pasif oynadı. Trabzon bir cok kez pas trafigine girdi ve biz izledik. Hagi iste asla buna izin vermezdi. Kapılan topları havaya dikerek pozisyon aradık. Bumu buyuk takım olmak?

Üst Alt