GSC Haber - Nelsson: "Transfer konusunu başkanımız Dursun Özbek ile Bay Erden Timur'la konuşun" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nelsson: "Transfer konusunu başkanımız Dursun Özbek ile Bay Erden Timur'la konuşun"

1686736292838.png

Savunmada gösterdiği yüksek performansıyla, Galatasaray'ın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Danimarkalı stoper Victor Nelsson, geleceğiyle ilgili olarak konuştu. Nelsson, Danimarka'nın Avrupa Futbol Şampiyonası H Grubu'nda K.İrlanda ile Slovenya'ya karşı oynayacağı iki önemli eleme maçı öncesi, Milliyet'e açıklamalarda bulundu.

İngiltere'den Tottenham, İspanya'dan Sevilla'nın transfer etmek istediği Nelsson, Galatasaray'dan gidip gitmeyeceği yönündeki soruya; "Şu anda fazla söyleyecek bir şey yok. Ne olacağını bekleyip görelim. Şimdi verebileceğim en iyi cevap bu olmalı" dedi.

Galatasaraylı savunmacı; "Takımın Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor, herkes kalmanı istiyor, bunu nasıl yorumluyorsun?" sorusuna; "Bunu başkanımız Dursun Özbek ile Bay Erden Timur'la konuşun. Benim masamda olan bir şey değil. Dediğim gibi en iyi cevap, bekleyip görmek." diyerek cevapladı.

Galatasaray'ı sevdiğini, kulüpte olmaktan ve oynamaktan mutlu olduğuna vurgu yapan Nelsson, Fenerbahçe maçında sahadan çıkarken taraftarı kollarını kaldırarak selamlamasının bir "veda" olmadığını, geçirdikleri fantastik bir futbol sezonu için verdikleri desteğe kendi açısından böyle teşekkür ettiğini söyledi.

Nelsson ayrıca, Galatasaray savunmasında bu sezon birlikte oynadığı partneri Abdülkerim Bardakcı ile Süper Ligin en iyi savunması seçilmesinin hak edilmiş olduğunu ve bundan da mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

marcao karaktersızını gorunce almamız gereken oyuncu profili nasıl olmalının cevabı nelson

iş ahlakı böyle birşey o yuzden stoper icin asla ama asla zenciler ,arap bozuntularından oyuncu alınmamalı

kuzeyli oyuncular yada balkan kökenli oyuncular tercih edilmeli

Herif sanki ş.ligi için kalmak istiyor ama kulübün para kazanması için gelen teklifleri de değerlendirilir ve iyi bir takım olursa hayır demeyecek gibi izlenim aldım.

Bu yolun sonu zaniolo gider boey ve neşsson kalır gibi.
Zaniolo kalacaksa 300-500 daha verip serbest kalma maddesini 45 civarına çıkarmak lazım.

Herif sanki ş.ligi için kalmak istiyor ama kulübün para kazanması için gelen teklifleri de değerlendirilir ve iyi bir takım olursa hayır demeyecek gibi izlenim aldım.

Bu yolun sonu zaniolo gider boey ve neşsson kalır gibi.
Zaniolo kalacaksa 300-500 daha verip serbest kalma maddesini 45 civarına çıkarmak lazım.

En az biri gidecektir. Zaniolo ise kalir diye dusunuyorum 1 ya da yarim sezon daha.

Gitmek istediği bariz. Geçtiğimiz sezon sonu da gitmek istemişti ama "sen bir dur, önümüzdeki sezon bakarız" denmişti.

O yüzden sözler tutulmalı ve üzülerek de olsa kapılar açılmalı. (Tabi uygun bir meblağ karşılığında)

En az biri gidecektir. Zaniolo ise kalir diye dusunuyorum 1 ya da yarim sezon daha.
Milan salça olursa gider gibi şu 10 günlük performansı belli edecek kendini. Eğer kalırsa sözleşmesini iyileştirmeyi teklif eder bizimkiler muhtemelen.
Performans eğrisi yukarı doğru yol almaya başladı ki kalır ve yine yukarıya tırmanmaya başlarsa milan Juve değil bu sefer daha da yüksekleri konuşuruz.
Şu Arap baharının gideceği nokta bize güzel kazançlar bırakabilir. Hazır Araplar daha piyasa yapamamışken böyle 2-3 oyuncu daha indirip fesih bedeli koymadan geleceğimizi çizmemiz lazım.

Kral ya sevmeyelim de taşa mı dönelim resmen €25m nakti getiren beni götürür aksi takdirde kulübümde devam ederim demiş

Üst Alt