Nene Beşiktaş'ta İddiası - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nene Beşiktaş'ta İddiası

Cevap: Nene Beşiktaş'ta İddiası

nene yi almadiysak bu kesinlikle f.terimin sacma sapan veto olayi yuzunden olmustur baska aciklamasi yok.ben sagsen f.terim oldugu surece dunya capinda buyuk yildizlari parcali forma altinda gorecegimize inanmiyorum.takimin dengesi klubun parasi falan demekten icimizi karartilar

Nene mi dünya yıldızı?Fransa´da son yıllarda istikrar yakalamış,32 yaşına gelmiş bir oyuncu sadece.Abartmayın yahu.

Nene mi dünya yıldızı?Fransa´da son yıllarda istikrar yakalamış,32 yaşına gelmiş bir oyuncu sadece.Abartmayın yahu.
arkadas nene dunya yildizi degil ama bizim su an oyle bir adama ihtiyacimiz vardi.hatta bu ezikler meireles yerine neneyi alsa iyice yikilirdim cunku onlara lazim olacak adam meireles dedigl nene idi.50 tane haber cikti f.terim nene yi istemedi veto etti diye,bizdeki kadroya cuk oturacak biriydi nene

Terim takım oyuncusu istiyor ve bu konuda yerden göğe kadar haklı.

Dünya yıldızı denen isimlerin Türkiye'de işi olmaz.

Rakip savunmalar kasap, antrenman sistemimiz beş para etmiyor.(bizde Allahtan Scott Piri var..)

Hedefler şampiyonlukla sınırlı vizyonumuz dar. Ligde oynanan oyunun seviyesi düşük.

Dünya yıldızları için 3-5 seneye ihtiyacımız var.

Bu arada Nene tecrübesiyle parlayan biri ve yıldız oyuncu ama bir dünya yıldızı değil..

2,9 rieraya ver yedekte otursun ama tinerciler 1,750 ye nene yi alsin olacak is degil.bizim transfer ekibinde kesinlikle is yok buna kesin inandim ben

Şuan Nene'nin yeteneklerine sahip oyuncu yok Galatasaray'da neyin kafasındasınız çok çok çok iyi bir adam bjk'ye 10 beden büyük gelir. Hamit'e dünya yıldızı diyince millet ok Nene'ye diyince abartmayın..

Terim takım oyuncusu istiyor ve bu konuda yerden göğe kadar haklı.

Dünya yıldızı denen isimlerin Türkiye'de işi olmaz.

Rakip savunmalar kasap, antrenman sistemimiz beş para etmiyor.(bizde Allahtan Scott Piri var..)

Hedefler şampiyonlukla sınırlı vizyonumuz dar. Ligde oynanan oyunun seviyesi düşük.

Dünya yıldızları için 3-5 seneye ihtiyacımız var.

Bu arada Nene tecrübesiyle parlayan biri ve yıldız oyuncu ama bir dünya yıldızı değil..
su anki kadromuzda nene bize lazimmiydi degilmiydi ondan haber ver sen

Lan Fransa´da 2-3 sene istikrar sağlamasa bu yaşına kadar adını duyan olmayacaktı.Yıllarca Fransa ligini sallayan Niang´ı da gördük burada.Abartmayın şu dandik Fransa ligini.

Ben Nene'den çok ekstra bir oyuncu izlenimi edinemedim. 4 yıldır da rahat sezonda 20 maçını izlemişimdir.

Burak da gol istatistikleri uçan bir oyuncu Nene de öyle ama ötesi yok.

Çok esktra işler yapmıyor. Yaşı da ilerliyor. Amrabat, Burak varken Nene olmasa da olur. Bize bitiriciliği daha yüksek daha ekstra işler yapabilen biri lazım.

Yabancı kaynaklarda Nene ayrılmayacak deniyor, Lig Tv neye dayanarak kesin diyor anlamadım..

Üst Alt