Nerelisiniz? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nerelisiniz?

Nerelisiniz?

• Kullanılan toplam oy
    179
Dünya vatandaşıyım
Sinan Engin - Vikipedi

Trabzonlu olup Galatasarayli olman ailen tarafindan nasil karsilaniyor reis veya arkadaslarin tarafindan
Trabzon 1967de kurulmuş babam gençken Trabzon yokmuş Galatasaraylıymış, babam destekler Trabzonsporu ama bana küçükken demişti sen Galatasaray'ı tut biz zaten Galatasaraylıydık hep , dolayısıyla aileden zaten, arkadaşlara gelecek olursak , 1,2 gevşek çıkıyor arada boş boğaz hani Trabzonlu olup GSyi tutan Trabzonluyum demesin gibilerinden, bende kimliğimi gösteriyorum enayilere

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Trabzon 1967de kurulmuş babam gençken Trabzon yokmuş Galatasaraylıymış, babam destekler Trabzonsporu ama bana küçükken demişti sen Galatasaray'ı tut biz zaten Galatasaraylıydık hep , dolayısıyla aileden zaten, arkadaşlara gelecek olursak , 1,2 gevşek çıkıyor arada boş boğaz hani Trabzonlu olup GSyi tutan Trabzonluyum demesin gibilerinden, bende kimliğimi gösteriyorum enayilere

Boşver o tenekeleri

20 nin üstünde dostum var Trabzonlu

Yüzde 70 i Galatasaraylı

Kalanı Trabzonsporlu.Ama onlar da her zaman Galatasaray’ı destekler biz şampiyonluğa oynadığımızda..

Bunlar hep istatistik

Boşver o tenekeleri

20 nin üstünde dostum var Trabzonlu

Yüzde 70 i Galatasaraylı

Kalanı Trabzonsporlu.Ama onlar da her zaman Galatasaray’ı destekler biz şampiyonluğa oynadığımızda..

Bunlar hep istatistik
doğru yarışta fbjk biz olduğumuzda çoğu Galatasarayı destekler, ayrıca UEFA kupası Arsenal maçında 6 kişi rastgele bir anahtarcı dükkanina girdik abi maçı izlicez diye , o günkü havayı biliyorsun antlamama gerek yok rastgele bı evin kapısını çalsan girer izlerdin maçı, dükkan sahibi+2 arkadaşı Trabzonlu çıktılar, Arif boş kaleye kaçırdı Hakan Şükür'ün topu direkten falan döndü adamlar çıldırdı dükkanı dağıtıyordular, iyiki hepsi Galatasaraylı değil aman olmasınlar zaten

ŞEREFLIkoçhisar

Neden Şerefli?

Koçhisar olarak bilinen ilçenin adı cumhuriyet döneminde Şereflikoçhisar yapılmış, yöre halkının Çanakkale'de verdiği şehitlerden ve gösterdiği kahramanlıklardan dolayı Mustafa Kemal Atatürk ve TBMM tarafından Şerefli unvanı ile ödüllendirilmiştir.

Üst Alt