Neslihan Darnel'e İlan-ı Aşk


Neslihan'a ilan-ı aşkFilenin Sultanları ABD karşısında zorlu bir mücadele verirken milli voleybolcumuz Neslihan Darnel'e ilginç bir aşk mesajı geldi.neslihan-a-ilan-i-ask-2499535.Jpeg
Dünyaca ünlü Red Hot Chili Peppers Müzik gurubunun üyesi olan Flea sahne adlı Michael Peter Balzary, twitter üzerinden milli voleybolcumuz Neslihan Darnel'e ilan-ı aşk etti.

Ünlü rock grubunun bas gitaristi ve sinema oyuncusu olan 49 yaşında Balzary, twitter üzerinden; "I have a celebrity crush Neslihan Darnel" yani "Neslihan Darnel sana ilk görüşte aşık oldum" mesajı gönderdi.

Bu mesaj ünlü müzisyenin Türk takipçileri tarafından anında paylaşılmaya başladı ve sosyal medyayı adeta salladı.

Ünlü sanatçıya Türk takipçilerinden birçok tepki mesajları atılıken, Balzary'e, Neslihan'ın evli olduğu ve çocuğu olduğu hatırlatıldı. Ünlü müzisyenden tepki mesajlarına henüz bir cevap gelmedi.Malum vatandaş bu
image.jpg
Gitar çalıyormuş herhalde.. Gitarı daha şanslı geldi bana..:) 
Cevap: Neslihan Darnel'e İlan-ı AşkBENDE ilani ask mesaji yolladim twitten, kimse iplemedi? niye boyle oluyor? neyim eksik bu red hot chilli peperden? fazlam bile ver, benim disler komple, gedik yok yani..
 
Cevap: Neslihan Darnel'e İlan-ı Aşkulan o takımda taş gibi bekar genç kızlarımız var tutula tutula evli neslihanamı tutuldun hırbo :lol:
 
Cevap: Neslihan Darnel'e İlan-ı Aşkortadaki dişini özelliklemi çekmiş acaba:D allah neslihanın kocasına sabır versin nediyelim:eek:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt