nestor el maestro | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
nestor el maestro d. 25 mart 1983, belgrad), orta saha pozisyonunda görev yapmış sırp eski futbolcu ve teknik direktör. süper lig ekiplerinden göztepe'yi çalıştırmaktadır.

kariyeri

futbolculuk hayatına ingiltere'nin west ham united takımında başlamıştır. daha sonra juventus'ta forma giymiştir. ancak teknik direktörlük kariyerine yönelmek adına futbolu bırakmıştır.

2014 yılında futbola geri dönme kararı almıştır. avusturya ekiplerinden bw hollabrunn'a transfer olan maestro, 7 ay kulüpte forma giydikten sonra futbolu yeniden bırakmıştır.
nestor el maestro, 2002 yılında teknik heyet kariyerine başlamıştır. austria wien, valencia kulüplerinde altyapı antrenörlüğü, schalke 04, hannover 96, hamburg sv, austria wien takımlarında yardımcı antrenörlük yapmıştır. teknik direktörlük kariyerine spartak trnava'da başlayan el maestro, bu kulüpteki ilk sezonunda slovakya ligi şampiyonluğu yaşamıştır. ardından sırasıyla cska sofya, sturm graz, al-taawoun ekiplerinin teknik direktörlüğünü yapmıştır.

8 eylül 2021 tarihinde göztepe ile 2 yıllık sözleşme imzalayarak süper lig temsilcisinin teknik direktörü olmuştur.
nestor el maestro'nun ayrıca ingiltere vatandaşlığı bulunmaktadır.

1642877175594.png

İlk geldiğinde büyüklere karşı agresif ve ofansif oynatıp, anadolu takımlarına karşı saçma sapan garantici, defansif bir futbol oynatıyordu. Saçma sapan puan kaybediyorlardı. Son haftalarda reaksiyon gösterdiler, düzelme var ancak hala sene sonunu göreceğini düşünmüyorum.

Derhal ikna edip takimin basina getirmeliyiz

Tudor’u harcadik ne yazik ki,el maestro da tudor gibi pres ve dikine oyunu tercih ediyor

Yani bizim aradigimiz mentalite

Fener ve Bjk harici izlemedim. Bjk maci lig mi kupa mi unuttum ama iki macta da cesurdu.
Izledigim ozetlerde paso gol kaciriyorlardi. Muhtemelen orada da baskili oynuyordur.

Nestor El Maestro: "Bu takımın hocası olmaktan mutluluk duyuyorum ama bugün açıkçası bazı konularda utanç duydum ve Türk futbolu için de bazı noktalarda aynı şeyi hissettim.

Üst Alt