Neuralink Tanıtımı Bu Gece Yapılacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neuralink Tanıtımı Bu Gece Yapılacak

Yayın:

Neuralink Nedir?

Yorum : Dünya'da yeni bir çağ başlıyor. Programlamaya bakışı kökten değiştirme olasılığı yüksek olan GPT-3'ün demosunun yayınlanmasının ardından şimdi de Neuralink projesinin demosu tanıtılacak. Proje tanıtımıyla birlikte tartışmaları da beraberinde getirecek olsa da yeni çağın en önemli parçalarından biri olma ihtimali yüksek.

bizleri bambaşka bir dünyaya taşıma ihtimali olan bir proje
hormonsal aktivitelerimizi kontrol edebilecek , parkinson , alzheimer devamında da depresyon, şizofreni gibi daha karmaşık beyinsel hastalıklarımıza çözüm bulabileceğiz
yaygınlaşması ne kadar sürer bilinmez ancak nasıl ki bizden önceki nesil internetin doğumuna şahit olduysa biz de insanın biyolojik evriminin sonunun başlangıcına şahitlik edeceğiz gibi duruyor eğer gönüllü isterlerse çipleri ivedilikle taktıralım inşallah arkadaşlar .

bizleri bambaşka bir dünyaya taşıma ihtimali olan bir proje
hormonsal aktivitelerimizi kontrol edebilecek , parkinson , alzheimer devamında da depresyon, şizofreni gibi daha karmaşık beyinsel hastalıklarımıza çözüm bulabileceğiz
yaygınlaşması ne kadar sürer bilinmez ancak nasıl ki bizden önceki nesil internetin doğumuna şahit olduysa biz de insanın biyolojik evriminin sonunun başlangıcına şahitlik edeceğiz gibi duruyor eğer gönüllü isterlerse çipleri ivedilikle taktıralım inşallah arkadaşlar .
yuhh:eek::eek::eek::eek:
artik seni onur degil O21528 gibi bi kodla cagiracaklar
robot koleler mi olmak istiyosunuz oyleyse taktirin
:eek::eek::eek:

Beklediğimin çok ötesinde bir tanıtım oldu. Adamlar geleceği insanlığın ayaklarının altına seriyor.

Tabi abartiyorlar dogal olarak. Telepati falan imkansiz geliyor bana. Mesela bazi sinir hastaliklari körlük gibi seyleri tedavi etse bile olağanüstü olur.

Telepatiyle ilgili bir sey soylenmedi ki zaten. Hastalik tedavilerinin ustune ise israrla vurgu yapildi. Bunun disinda cihaz takili domuz uzerinde gosterilen demo ise inanilmaz etkileyiciydi bana kalirsa.

Üst Alt