Nevriye Yılmaz | Yardımcı Antrenör


200px-Nevriye_Y%C4%B1lmaz.JPG


Ad Soyad: Nevriye Yılmaz
Oynadığı Pozisyon: Pivot (5 Numara)
Geldiği Takım: Fenerbahçe
 
Cevap: #11 Nevriye Yılmazİtiraf ediyorum sarı kırmızı renkler yüzünü açmış. :eek:Transfere nötrüm,gidip küfür edilmez ama alkışlanmazda...Değişik beklenmedik bir hamle oldu açıkçası.
 
Cevap: #11 Nevriye YılmazHoşgeldin başarılar,umarım seninde katkınla bu sene hem lig hem avrupada en yukarılara oynayacağız,bizde salonda seni alkışlayacağız.
 
Cevap: #11 Nevriye YılmazGalatasaray Kadın Takımı’nın Fenerbahçe’den transfer ettiği Nevriye Yılmaz ameliyat oldu.Geçtiğimiz hafta başında idman sırasında beline aldığı darbe sonucu oluşan fıtık nedeniyle doktorların ameliyat kararı aldığı Nevriye Yılmaz 1.5 ay sahalardan uzak kalacak.

Yıldız oyuncunun 12 yıl önce belinden ameliyat olması nedeniyle sakatlığın kronik olup olmadığı endişesi ortaya çıkarken korkulan olmadı. Nevriye’nin sorununun yeni olduğu ve bu nedenle 1.5 ay sonra takıma dönebileceği ifade edildi.Lig başlıcak şimdi mi karar veriyorsunuz ameliyata :eek: Cumhurbaşkanlığı Kupası için önemli kayıp.
 
Cevap: #11 Nevriye YılmazGsbasket'te ki yazılanlar hiç hoşuma gitmedi. Eğer doğruysa ki doğru olduğuna inanıyorum, Murat Özyer'e söyleyecek söz bulamıyorum. Sakatlık durumu ve ameliyatı bilindiği halde bu transfere izin verilmiş. Sanki 21 yaşında bir oyuncuda sabredecek vaktimiz var.
 
Üst Alt