Nevriye Yılmaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevriye Yılmaz

Cevap: #11 Nevriye Yılmaz

1 ay sonra dönecek deniliyordu, 2.5-3 ay oldu ses-seda yok,Alba'yı anlarım da Nevriye için 1 ay sonra denilip dönmemesine kıl oldum.

Neyse yapacak birşey yok.farkındayım çok ama çok uzadı ama inşallah bundan sonrasında takımı yalnız bırakmaz .ona çok ihtiyacımız var.

Cevap: #11 Nevriye Yılmaz

ya bu hatunu sırf fb de oynamasın diye mi aldılar

evet sabahın 6 sında buna takıldım:trollface:

10251487_233368606853922_749840356_n.jpg

Şampiyonluklarda emeği tartışılmaz.

Kendisi Bayan Basketbolun Zlatan Ibrahimovic'idir. Hem fiziksel olarak benzer, hem oyun olarak. Ayrıca hangi takımda oynarsa o takım şampiyon olur. 7 senelik fb şampiyonluk serisinden sonra Galatasaray'da ilk sezon sakatlıklar nedeniyle süre alamadı. Bu sezon ise yüzde 100 katkı sağlamasa da 3 kupanın alınmasında varlığıyla pay sahibi oldu. Aynı zamanda 14 sene önceki şampiyonlukta da Galatasaray forması giyen tek isimdi. 2000-2005 arasını Avrupa ve WNBA'de geçirdi. Bayan basketboldaki benim bildiğim en kariyerli Türk oyuncudur. Ayrıca memleket gibi kadındır. 1,92 boy ve iri bir cüsse..

Kendisinden ricam erkek takımında oynayan 8 numaraya (Malik midir nedir?) bir pivot olarak 3'lük atmayı öğretsin. Play-off'lar da 3-6 sayı katkısı olur belki.

Üst Alt