GSC Haber - Nevzat Dindar: "23 Şubat'ta Galatasaray'da yer yerinden oynayacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nevzat Dindar: "23 Şubat'ta Galatasaray'da yer yerinden oynayacak"

Ulan sözde esese ayip olmasin diye 80bin öro ödemistik, sikidikaya da yillik 150bin miydi ne. Demekki menajeri uzerinden dönmus olaylar

Sekidikanin menajerine 1.6 vermişiz falcaonun yarısı nerede ise biri Falcao biri sekidika .

Falcao kol zaten ama Sekidika’da kesilen ücret tarihlerini merak ediyorum. Topçu bile değil. Acaba kiralık gönderirken girdi göstermiştik, maaşını ödeyeceğimiz söyleniyordu. Menajer kısmında olabilir mi diye düşünüyorum. Çünkü geçen sene iyi girdi gelmişti. Öteki türlü fena söveceğim çünkü. Mitroglou’da yüksek, onu da gönderirken maaşını biz ödemiştik. Menajerlik kısmında onu gösterdik muhtemelen. Sekidika da benzer olabilir.

Falcao kol zaten ama Sekidika’da kesilen ücret tarihlerini merak ediyorum. Topçu bile değil. Acaba kiralık gönderirken girdi göstermiştik, maaşını ödeyeceğimiz söyleniyordu. Menajer kısmında olabilir mi diye düşünüyorum. Çünkü geçen sene iyi girdi gelmişti. Öteki türlü fena söveceğim çünkü. Mitroglou’da yüksek, onu da gönderirken maaşını biz ödemiştik. Menajerlik kısmında onu gösterdik muhtemelen. Sekidika da benzer olabilir.
isimli topçular için miktarlar anlaşılır bir nebze ama sekidika garip hakikaten

bana da başka bir hesabı kapatmış olabiliriz gibi geliyor. tabi eğer böyleyse bunu açıklamazlar çünkü usulsüzlük için itiraf gibi olur.

Yahu menejer isimleri açıklanmıyorsa kaç para aldıklarının ne önemi var sorusu akıllara geliyor tabi. Şöyle diim, isimlerin hiç bir önemi yok. Isimleri aciklansa dahi piyasa bu adamlarin ellerinde ve bu adamlarla illaki çalışılacak. O yuzden adamların ismini basına sakız etmenin manasi da yok. Zaten hangi futbulcunun menajerlerinin kim olduklarını herkes biliyor.
Bu paralarin benim aklıma gelen 2 açıklanma sebebi var.

1.si geçmiş yönetimler bu kadar para dağıttı, bakın bizim dönemimizde böyle bir şey olmadı. Onları ibra ettiyseniz bizi hayli hayli etmelisiniz mesajı.

2.si ben bu paraları dönem dönem açıklıyorsam bir sonraki ayak geçmiş dönemlerde kimin cebine ne kadar girdiğini de açıklarımdır. İçlerinde kendisini eleştiren, aleyhine çalışanlar varsa ki vardır, bu açıklamalar sesinizi kesin açıklamalarıdır.

İllaki başka sebepleri de vardır. Yer yerinden oynamaz da, kulislerde bayağı bir hareketlenme yaşatır.

Yav niye hep yarım yamalak yapılıyor böyle açıklamalar. Menajerlerin ismini açıklamayacaksan o toplantıyı hiç yapma.

Üst Alt