GSC Haber - Nevzat Dindar: "Galatasaray bir stoper, bir forvet ve bir sol bek transfer edecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nevzat Dindar: "Galatasaray bir stoper, bir forvet ve bir sol bek transfer edecek"

"Galatasaray bir stoper, bir forvet ve bir sol bek transfer edecek. Şu an fırtına öncesi sessizlik yaşanıyor."

"Haris Seferovic ve Patrick van Aanholt'un Kasımpaşa'ya gitme ihtimali yüksek. Seferovic'in başka talipleri de var ama İstanbul'da kalmak isteyeceğini düşünüyorum."

"Jean-Philippe Mateta ve David Fofana, Galatasaray'ın geniş listesinde bulunan oyuncular. Bana göre bu iki oyuncunun transfer ihtimali zayıf. Esas hedef bu ikili değil."

"Galatasaray yönetiminin, Icardi konusunda tavrı net. 'Biz bu oyuncunun bonservisini alacağız' diyorlar. Maksimum 13-15 M€ civarı bir para... PSG'nin 25 M€ istediği iddiaları doğru değil."

"Atletico Madrid ve Liverpool, Kerem Aktürkoğlu'nu izliyor. Atletico, oyuncunun menajeriyle görüşme yaptı, bunu doğrulattık. Yakından takip ediyorlar."

"Galatasaray taraftarı önümüzdeki haftayı beklesin. Düşündüğünüzden daha güzel gelişmeler olacak. Üç tane yüzünüzü güldürecek transfer olacak. Dört de olabilir ama kesin değil."

Nevzat Dindar

Keronun geçen sezon gitmesi lazımdı, anlaşılan beklenen rakam gelmedi.

Yeni sezonda Kero boey ve nelsson shutlanır. Adaylar bellidir umarım

Atletico ve Liverpool Kerem'i izlemez de, yabancı sınırı varken iyi bir teklif gelmedikçe zoraki göndermeye lüzum yok.

fener Tuncayı kaybettikten sonra nasıl yerli bulamadı daha gol atan, bizde aynı duruma düşebiliriz.

Kerem tam isteneni veremiyor ama şu durumda bizim kadroda elzem.

Diğer kanadımız skor yükü yok. Mertens istenen katkıyı gol yükü olarak tam veremedi

Keremin an itibariyle gitmesini istemek hiç mantıklı değil, ne zaman yabancı sınırlaması kalkar o zaman kimse karşı çıkmaz. Ayrıca sezon başı ne kadar kötü başladıysa da bi o kadar toparladı, belli yani çalışkan çocuk, uyarıları vs. dikkate aldığı bariz.

Aktürkoğlu için doğru haberin Atletico Madrid olduğunu düşünüyorum. Liverpool çok dev bir takım ama Keremin oyun stilinin tamamen İspanya La Ligaya uygun olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen Arda Turan ve Lucas Torreira gerekli bilgileri veriyorlardır. Ama umarım Sene Sonu için yapılır görüşmeler. Daha şampiyon olacağız devre arası gitmek yok! 20230127_114132.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt