Tier 1 - Nevzat Dindar: "Galatasaray'da Alexis Sanchez transferini bitmeye yakın" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Nevzat Dindar: "Galatasaray'da Alexis Sanchez transferini bitmeye yakın"

Ne mertens ne bu gercek bir 10 numara ikisinin yasi da belli buraya daha genc bir oyuncu sart

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Okan Buruk da net bir 10 numara aramıyor bana kalırsa. Ne zaman röportaj verse hep 2. forvetten bahsediyor. Zamanında Gomis & Seferovic ikilisini farklı rollerde kullanamadığını sadece 9 numar olmalarından dert yandı. Barış Fenerbahçe maçında 2. forvet olarak kullanmaktan bahsetti. Şimdi Mertens in Barış la birlikte 2. forvet oynadığı için orta saha yapısının ona göre olması gerektiğini söyledi bir açıklamasında

Bence Coutinho, Isco tarzı star 10 numaralardan ziyade hem geçen yaz hem bu yaz Alexis Sanchez ismi, geçen sene Joao Pedro ismi filan Okan hocanın istediği tarzı belli ediyor bence. Bana öyle geliyor ki maliyeti çok fazla olmasa ilk istediği adam Talisca olurdu Okan Hocanın

Bana kalırsa bu sene ki plan İcardi ile birlikte 2. forveti doğrudan ilk 11 de kullanabilmek. Bu Mertens / Barış / Zaniolo gibi eldeki oyunculardan mı çıkar yoksa gerçekten dolu dolu bir 2. forvet mi transfer edilir bilemem ama Ağustos/Eylül gibi bu konuda ciddi bir adım atacağımıza inanıyorum

Gazeteci ile alakası yok ama, Rashica sanki bana da zora girdi gibi geliyor. Maliyetlerle ilgili galiba.. Yoksa çoktan bitmesi lazım idi. Talibinin bizden üst düzey bir takım olacağını zannetmiyorum.

Alexis hakkında yorumum yok.

oyuncu satmadan ancak bonservissiz oyuncu alabiliriz gibi.. dolayısıyla bakambu, alexise hayır deme lüksümüz yok. çok büyük oranda kadroyu koruyup yaşı geçkin de olsa kalitesi hala bir seviyede olan oyuncularla kadro kalitesini arttırabilmek te büyük bir başarıdır bence..

Üst Alt