Nevzat Dindar: Hamit Altıntop'un Sözleşmesi Uzatıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar: Hamit Altıntop'un Sözleşmesi Uzatıldı

Nevzat Dindar:
-Hamit Altıntop 1.4 milyon Euro garanti paraya imza attı.
-Hamit geçen sezon 2.8 garanti parasını sakat olduğu için kabul etmedi.. 1.4 aldı.. Yönetim bu yüzden 1.4 vermeyi kabul etti.
-Hamit Altıntop paragöz olsa geçen sezon 2.8 milyon euronun tamamını alırdı.. Yani bu sene aslında maç başına oynayacak.

İstemeye istemeye paylaştım haberi. Özür dilerim :mad:

bu canlı kötü haber vermekten zevk alıyor. büyük ihtimalle kendini duvarlara vura vura doruğa ulaşıyor.
tam bir gamlı baykuş

olay şu. Dursun çok sinsi bir adam. Demiş ki resmen. Taraftar sana öfkeli. Geçen sene oynamadın. Paranın yarısını verelim. Yarısını da bu sene ödeyelim. Taraftara da senin almadığını ve bu yüzden bizim sana 1,4 milyon euro garanti ücret + maçbaşı verdiğimizi söyleyelim ki (Dursun'un gözünde taraftar=mal) Galatasaray taraftarı yutsun bu olayı ve senin oynamana tepki göstermesin.

olay şu. Dursun çok sinsi bir adam. Demiş ki resmen. Taraftar sana öfkeli. Geçen sene oynamadın. Paranın yarısını verelim. Yarısını da bu sene ödeyelim. Taraftara da senin almadığını ve bu yüzden bizim sana 1,4 milyon euro garanti ücret + maçbaşı verdiğimizi söyleyelim ki (Dursun'un gözünde taraftar=mal) Galatasaray taraftarı yutsun bu olayı ve senin oynamana tepki göstermesin.

hamit: hayir paramin hepsini verin yoksa sizi fifaya soylerim
dursun: ok

Bunlarda ne akıl kalmış,ne şeref.Yagli suratina tukureyim dursunnn

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamit:sakat oldugum ıcın ucretımın yarısını verın bana cunku helal kazanc degil ben rızkımı helal isterim
dursun:yeni sezon sözlesmene dahil edelim
hamit: ok

Hamitin fedakarligindan(!) niye kimsenin haberi yoktu?

Bir de salonda calisan adama 1.4 bile coktu zaten. Alacagini aldin deyip yollari ayirmaliydik.

Üst Alt