Tier 1 - Nevzat Dindar Son Gelişmeleri Aktardı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Nevzat Dindar Son Gelişmeleri Aktardı

1687179927407.png

Nevzat Dindar: "Galatasaray, Zaniolo için İngiliz kulüplerinin tekliflerinin yanında, Juventus'un teklifinin yüzüne bakmıyor."

Nevzat Dindar: "Nicolo Zaniolo gider. Özel bir oyuncu. İngiliz kulüpleri 30-35 milyon Euro'yu gözden çıkarmış durumdalar. Bournemouth ve özellikle Tottenham'ın ilgisi ciddi. Bitirmeye en yakın takım Tottenham."

Nevzat Dindar: "Sacha Boey, İngiltere'ye gidecek. Brighton ve Arsenal arasında gidip geliyor gibi şimdilik. 20 milyon €'nun altına olmaz bu transfer."

Nevzat Dindar: "Sacha Boey için Galatasaray 18,5 milyon euro'luk teklifi gördü. 22 milyon euro oradaki sınır. Brighton'un teklifi Arsenal'den daha yüksek."

Nevzat Dindar: "Milot Rashica'nın transferinde bir problem olacağını düşünmüyorum."

Nevzat Dindar: "Galatasaray'ın sol bek için ilk adayı Angelino. Ancak liste de kabarık. Okan Buruk'un tercih ettiği tarza, hücumcu bek olarak çok uyuyor Angelino."

Nevzat Dindar: "Victor Nelsson 'kesin olarak gidiyor' demeyelim. Kalması isteniyor, her geçen gün kalma ihtimali de artacak. Ancak 25 milyon Euro çıkış maddesi var. Bunu ödeyen ve oyuncu ikna eden olursa, alır."

Nevzat Dindar: "Galatasaray, transferde tamamen Icardi'ye odaklanmış durumda. Karamsar bir durum yok. Olumsuz bir durum sezmedim."

Nevzat Dindar: "Galatasaray'ın parası var, rahat olun. Para edecek oyuncuları var, parayı verecek yöneticiler var, Başkanı var, Erden Timur'u var... Cüzdan değil bavul dolu..."

Ben de Nelson'ın kalacağını düşünüyorum. Boey gider, Zaniolo Gider zaten Rashica gelecekse oynatacak yerimiz yok adamı.

Umarım gelenler de gidenleri aratmaz.

images

Zaniolo ve Boey'den gelecek para ile artık her sene kadroyu sil baştan yapmak gerekmeyecek ve uzun yıllar GS'a hizmet edebilecek oyuncular alınmalı.
Bıktık artık her sene kiralıklarla ve Mertens gibi 1 sezon sonra ne performans vereceği meçhul isimlerle uğraşmaktan.

Boey bir türlü ikna edilir ama Nelsson gider diyordum ben ama tam tersinin olma ihtimali daha yüksek herhalde.

Boey acik acik gitmek istedigini ima etti zaten. Boey 20 getirecekse Nelsson'un 20+ meblaglarina burun kivirma lüksümüz olabilir.

Boeyi 1 sene daha kalmaya ikna etmemiz lazım seneye gitsin 20ye gidecekse,Zaniolo'yu 30 üstüne satarsak gerekli finansman sağlanıyo zaten

Son ve Kane kalırsa imkansız o düzen, Richarlison’un olduğu kurguda öyle bir maçlarını görmedim.
10 oynatmazlar Zaniolo'yu orada. Moura ayrıldı belki rotasyon için alırlar Zanioloyu sağ kanada.
Son maça şöyle çıkmışlar:
1.PNG
Kulu'yu Porro yerine, Zaniolo'yu da Kane ile birlikte 2'li gibi oynatabilirler. Bunların TD'si değişmişti sanırım. Zaniolo ve Kulu'yu içeren bu tarz farklı bir kurgu düşünüyor olabilir yani. Richarlison'un ilk tercih olmaması süpriz olmaz bence şu performansı ile.

galatasaray'da oyuncu satmayı bilen yönetici görmediğimden bu konuda biraz mesafeliyim ama eldeki kadro zaten 1-2 pozisyon hariç ideal olduğu için çok dert etmemekteyim. eldekilerin kalacağını bile farz etsek bu kadar zamanda bir sol bek, bi de orta saha da alırlar heralde bir zahmet

Üst Alt