Nevzat Şakar: ''Galatasaray UEFA'dan ceza alırsa Trabzonspor Avrupa'ya gider" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Şakar: ''Galatasaray UEFA'dan ceza alırsa Trabzonspor Avrupa'ya gider"

25228.jpg

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Nevzat Şakar, Galatasaray'ın UEFA'dan ceza alabileceğini ve Trabzonspor'un bu sayede Avrupa Kupaları'na katılabileceğini söyledi.

Radyospor'a konuşan Nevzat Şakar, "Trabzonspor'un ilk 4 içinde yer alması çok zor, fakat 5. olabilirsek UEFA'ya gidebiliriz çünkü Galatasaray'ın ceza alma durumu var. Galatasaray ceza alırsa bir Avrupa'ya gidebiliriz." dedi.

Nevzat Şakar'ın açıklamaları şu şekilde;

"Beşiktaş maçı bizim için çok şanssız bir karşılaşma oldu, Avrupa'ya gitme mücadelesinden uzaklaşmış olduk ama inşallah toparlarız ilk 5'i zorlarız.

Rıza Çalımbay'la devam edip etmeme kararı mevcut yönetimin yetkisi dahilinde. Ama bu transferleri ben yapmadım cümlesini doğru bulmuyorum bu takımın ne olduğunu bilerek geldi. Rıza Çalımbay, işini seven çalışkan bir hoca, işler ters gidince tabi biraz eleştiri aldı ama durumu düzelteceğine inanıyorum.

Yönetim kurulu 10 kişiye düşmüş durumda, bir güven tazeleme gerekir mi bilmiyorum ama buna yönetim kurulu karar vermeli. Seçim için 5 aylık bir süre var kimse 5 ay için bu sorumluluğun altına girmez."

Radyospor

Dikkat edin de bir gün kümeye falan düsmeyin.
Malum biri daha var idi "Avrupa kupalarina gidememe durumu olan kulüpler var" diye konusan ve simdi calistirdigi takim ile kümede kalma mücadelesi veren.

Son düzenleme:
Tipini sevdiğim. Yakında borçtan batacaksınız haberiniz yok. Adam gibi geliriniz de yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt