Newcastle United'dan, Garry Rodrigues'e 23 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aynen şuan garry'yi herkes satabililir bu performansla ama yeri nasıl dolacak referanslar pek sağlam değil o parayı hiç etme ihtimalleride yüksek.

Edmilson ile Bambayı max 10 milyona alırız

2 sinden biri tutsa yine kardayız

Garry çok iyi sezon geçirdi yalnız unutmayalım her futbolcunun böyle ara ara çıkışları oluyor.Düşüş trendine girerse çok ararız bu teklifi

20 milyonun altında herhangi bir teklife satılmaması lazım çünkü seninde dediğin gibi yerine başka birini almaya çalışsak nerden baksan en az 10 milyon euro çıkar cebimizden. fakat 20 milyonun üstü bir teklif GS için reddedilemez olur.

mesela burak yılmazı yok pahasına sattık gomis gelene kadar yerine adam bulmadık.

Piyasa çok yükseldi, bu fiyatlar bize yüksek geliyor ama değil belhandaya, maicona bile 8 9 ar milyon verdik.

Bruma gibisini de bulamaz diyorduk...

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben demiyordum . Bruma zaten bulunmadi , 12 ye alindi , 15 e satildi . Zarar edilmedi

Garry ise evet bir bulma diyebiliriz . 3,5 vermisiz , bir de 20% pay kabul etmisiz , bari pay kismi kardan olsaydi .
Kapa yanlis aciklamis olabilir miyiz o pay olayini?

Sanmam , bazi kulupler ilk odeneni dusup kalan uzerinden anlasiyor , bazisi kaca satilirsa onun uzerinden

Garry gibi adama 3,5 komik bir rakam , o yuzden 20% direktir muhtemelen

İkisini 10 a alamayız bence maaaşlarıda hesap etmemiz lazım ucuza gelir mi onlar.

Edmilson gelir de Bambayı isteyen çoktur 2-2,5 sözleşme vermemiz lazım birde imza parası

Söylediklerin de haklısın da,bir nokta da ffp olaylarından dolayı al-sat işinden mecbur satılacak gibi

Badou'yu sattık yerine adam almadık,Garry'de de aynısı olabilir mi diyorsun :D

Sanmam , bazi kulupler ilk odeneni dusup kalan uzerinden anlasiyor , bazisi kaca satilirsa onun uzerinden

Garry gibi adama 3,5 komik bir rakam , o yuzden 20% direktir muhtemelen
3.5 o gunku sartlar icin iyi paraydi.
Bu arada cevap verirken alintilarsan sevinirim.Takip etmesi zor oluyor.

Kapa yanlis aciklamis olabilir miyiz o pay olayini?

Adamlar akıllı bakmışlar dursun enayiye benziyor geçirmişler.
Bonservissiz alsak hadi neyse de
Bonservis verip ustune %20 mallik

Edmilson gelir de Bambayı isteyen çoktur 2-2,5 sözleşme vermemiz lazım birde imza parası

Söylediklerin de haklısın da,bir nokta da ffp olaylarından dolayı al-sat işinden mecbur satılacak gibi

Badou'yu sattık yerine adam almadık,Garry'de de aynısı olabilir mi diyorsun :D

Malesef abuk sabuk birini alıp tamam aldıkta diyebilirler cl'de oynuyacaz ya ben taraftarım başarı isterim, güzel futbol izlemek isterim, maddi olaylar beni ilgilendirmez o liseliler yiyecek parayı diye ben takımımı kötü izlemek istemiyorum.

bu arada satış karının %20si imiş Rodrigues'in sözleşmesinde......23.5'e satsak 4m euro Paok'a gidecek

Malesef karın değil, gelirin diyor KAP bildirimi.

Profesyonel futbolcu Garry Mendes Rodrigues ve Kulübü PAOK FC ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 3.500.000 EUR tutarında bonservis bedeli ödenecektir. Ayrıca, oyuncunun bir sonraki transferinden elde edilecek gelirin %20'si de PAOK FC kulübüne ödenecektir. Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 4,5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.

İşte Galatasaray'ın KAP'a yaptığı açıklama;
Profesyonel futbolcu Garry Mendes Rodrigues ve Kulübü PAOK FC ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 3.500.000 EURO tutarında bonservis bedeli ödenecektir. Ayrıca, oyuncunun bir sonraki transferinden elde edilecek gelirin %20'si de PAOK FC kulübüne ödenecektir.
Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 4,5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.
2016-2017 sezonu için net 675.000 EUR sabit transfer ücreti
2017-2018 sezonu için net 1.350.000 EURO sabit transfer ücreti
2018-2019 sezonu için net 1.350.000 EURO sabit transfer ücreti
2019-2020 sezonu için net 1.350.000 EURO sabit transfer ücreti
2020-2021 sezonu için net 1.350.000 EURO sabit transfer ücreti

Üst Alt