Neymar Ağlayarak Yalvardı
İspanya'da yayınlanan Marca gazetesi çarpıcı bir habere imza attı. İddiaya göre Neymar, PSG'ye gitmemek için elinden gelen her şeyi yaptı, Barcelona Başkanı'na ağlayarak yalvardı, ancak babasının kurbanı oldu.

222 milyon euro karşılığında PSG'ye transfer olan Brezilyalı yıldız Neymar'ın Katalan kulübünün başkanı Joseph Maria Bartomeu'ya PSG'ye gitmek istemediğini söylediği ve ağladığı iddia edildi.

Neymar'ın PSG'ye babası tarafından zorla götürüldüğünü söylediği de haberde yer aldı.

Marca'da Marcos Lopez imzasıyla yayınlanan ilginç köşeye yazısında Messi'nin Neymar'ın gideceğini zaten bildiği belirtilirken Pique'nin attığı 'Kaldı' tweet'inin ardından gitmekten vazgeçtiği öne sürüldü.

Takım arkadaşlarının gitmemesini istemesi üzerine oyuncunun Barça başkanı Bartomeu'yla konuştuğu ve babasının yüzünden PSG'ye gittiğini ancak gitmek istemediğini söylediği belirtiliyor. Yazıda Neymar'ın ağlayarak Bartomeu'dan bu transferi iptal etmesini istediği iddia ediliyor.

Bütün bu olayların oyuncunun serbest kalma parası ödenmeden önce gerçekleştiği de yazıda belirtiliyor. Neymar'ın babasının kurbanı olduğu ve Paris'te mutlu olmadığı da belirtiliyor.

Brezilyalı oyuncunun bu durumundan haberdar olan Real Madrid, takımdan ayrılacağı dedikoduları ortada dolaşan Cristiano Ronaldo'nun yerine Neymar'ı transfer etmeyi düşünüyor Ancak Neymar, Real Madrid'e transfer olursa zaten kızdırdığı Barcelona taraftarınca tamamen dışlanacak. Duygusal bir kişiliğe sahip Neymar'ın bu riski göze alıp almayacağı bilinmiyor.
 
yalan ya , psg'ye gittiğinde yüzünde güller açıyordu , artis artis pozlar veriyordu.

orda futbolcular tarafından dışlanınca badem gözlü oldu barcelona birden.
 
images
 
Üst Alt