Neymar: "Böyle oynayarak Galatasaray'ı yenmek..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neymar: "Böyle oynayarak Galatasaray'ı yenmek..."

PSG'nin Brezilyalı süperstarı 5-0 biten Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu.

"Galatasaray gibi bir takımı böyle oynarak 5-0 yendiğimiz için çok mutluyum. Şimdi lig için dinlenerek maçımıza hazırlanacağız. Sonra tekrar Şampiyonlar Ligini düşüneceğiz. Bugün herkesin çok güzel oynadığı bir maçı geride bıraktık. Oynadığımız oyundan çok memnunum."

Cavani'nin gole ihtiyacı vardı
"Galatasaray'a karşı kazandığımız penaltıyı Cavani'ye bıraktım çünkü o çok iyi bir penaltıcı. Kalitesi tartışılmaz bir golcü. İhtiyacı olan şey gol atmaktı ve golünü de atmış oldu. Takım da kendisi de mutlu oldu."

Bu kez Şubat ayına daha iyi hazırlanacağım
"Geçen sezon Şubat ayında takımımı Şampiyonlar Liginde yalnız bırakmıştım. Ama şimdi yeni kuranın ardından oynayacağımız maçlara daha iyi hazırlanacağım."

Ben PSG'de mutluyum
Böyle güzel bir atmosferde oynadıktan sonra nerede oynadığının önemi yok. Ben futbol oynamayı seviyorum. İki direk, bir top, iyi takım arkadaşlarım yanımdayken çok mutluyum. Şartlar böyleyken nerede oynadığımın bir önemi yok. Takımımda mutluyum"

Kaynak: Sporx

Derbiyi kazansak Avcı gidecekti.
İç saha Real maçını kazansak Zidane gitti gidecekti
İç sahadaki PSG maçını kazansak Tuchel zor duruma düşecekti.

Ne yaptık hepsini kurtardık bravo valla.

Herif hayatının en rahat maçını oynadı heralde. Sene başından beri sakatlıklarla, ağrılarla boğuşan adama anca bu kadar ter attırabilirdi. Teşekkürler takım.

Ben çocukken, mahallemizin bıyığı yeni terleyen delikanlılarına, yatak konusunda ilk tecrübelerini yaşatmayı görev edinmiş bi abla vardı.

En mutlu gençleri olan mahalle bizim mahalleydi, hepsi başarılı adamlar oldular.

Benim bıyık terlediğinde taşınmıştı

Mahalle Abilerim hala hayırla yad eder

Galatasaray bir hayır kurumudur, futbol kulübü isteyenler gitsin reali tutsun. biz allah yolunda hayır işleyenlerdeniz. başka bi kulübe karşı zafer kazanıp onların taraftarını üzmek ne kulüp kültürümüze ne de insanlığa sığmaz

Bu brezilya çingenesi ve mbappeye acayip ayar oldum.birgün sağlam bi takımla arenada 7 cedlerini öttürme şansı elimize geçer umarım

Üst Alt