GSC Haber - Nicolo Zaniolo: "Galatasaray'da kendimi harika hissediyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nicolo Zaniolo: "Galatasaray'da kendimi harika hissediyorum"

Ağır tabir ile ' gelin beni alın ' demiş. Tabi bunu yaparken bizi de onurlandırmış. Çöp Marcao daha uzun takımda kalmasına rağmen şunu yapamadı.

Kalsa da ayrilsa da bizim icin iyi olacak. Marcao gibi Gs'yi cigneyerek gitmem demis. Giderse 30 uzeri kazaniriz. Kalirsa zaten rakiplerimizi birer birer bogacaktir.

Kemiksiz 35 versin isteyen. Para + oyuncu işleri o kadar da karlı olmayabilir. 30 + oyuncu vermiyorlar sonuçta. 6'ya Torreira aldığımız, sineğin yağını çıkarmaya çalıştığımız ortamda, adamların maliyetinden kurtulmak istediği oyunculara 10-15 değer biçip alamayız. Takas içeren teklifler reddedilmeli. Zaniolo gitmek istiyorum diye tutturmadığı için de böyle bir lüksümüz var bence.

1 sezon daha kalırsa yeterli bence. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde takıma katkı sağlasın, sezon sonu gider. Hatta serbest kalma maddesini de daha yukarıya çekip daha iyi bir bonservisle yollarsak, tadından yenmez.

Üst Alt