Nigel de Jong'u Bu Kulübe Alan Haindir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nigel de Jong'u Bu Kulübe Alan Haindir!

Emeklilik için amerikaya gıden hollanda futbolunun bıtık adamını bu takıma alanlar haindir! Bizi diarra tiote ile avutup gidip emekli adamı getirmek rezalettir.. Hollanda çetesinin bu son işinin gsden ceza alan birisinin planladıgı cok acık ortadadır..

Hain_logo_2012.jpg

"emeklilik için giden" ve benzeri söylemlere ayar oluyorum kendi adıma. Drogba da Çin'e emeklilik için gitmişti. Sonrasını gördük. O nedenle isyan ederken başka donelere yer vermek daha doğru olacaktır bence. Ancak bence de bu hali ile hiçbir katkı sağlayamaz bize. Bakalım görelim.

Daha değerli gösterilen Lassana Diarra daha 27 yaşındayken Real Madrid'den ayrılıp Rusya Liginde Anzhi takımına transfer olmuştu. Anzhi'ye transfer olma nedenini söylemeye gerek yok heralde. Bu adam 31 yaşında gitmiş Amerika Ligine. 2014-2015 sezonunda İtalya Serie A'da 29 maça çıkmış Milan takımında. Yani çok da kötülememek lazım..

Ya bakın Diarra daha iyidir başka mesele de çok abartıyorsunuz, iyi oynar kötü oynar bilemeyiz o ayrı mesele ama Diarra ve De Jong arasında 1 yaş var. Şu yaş polemiğini aşalım bu ikisi arasında, De ki; "Diarra şöyle daha iyi, böyle daha iyi" ama yaş nedir arkadaş sanki Diarra 18lik çıtır.

hollanda çetesi mi? senin ciddi ciddi trol olduğunu düşünmeye başladım. her postunda sneijder 'e saldırıyorsun vs. selçük kaptanının çetesinin dağıtılması çok zoruna gitmiş anlaşılan. neyse, artık de jong 'un daha faydalı olacağını düşünmeye başladım

Üst Alt