Nihat Özdemir: “Adil Gevrek yıkıl karşımdan" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: “Adil Gevrek yıkıl karşımdan"

TFF genel kurulunda şok diyalog!

Adil Gevrek: “Başkanım, döneminizdeki icraatları eleştireceğim, lütfen kişisel algılamayın…”

Nihat Özdemir: “İhale almak için popomu yalıyordun… Yıkıl karşımdan adi herif! Kalkar seni tokatlarım O.***…”

Yeni Malatyaspor’un eski başkanı Adil Gevrek konuşması öncesinde, Nihat Özdemir’in yanına gelerek “Nihat başkanım, hiç kusura bakma biraz sonra kürsüye çıkarak sizin döneminizdeki icraatları eleştireceğim. Lütfen kişisel algılamayın” dedi.

Nihat Özdemir ise bu söze hiç beklenmedik bir karşılık vererek “Sen konuş, ben de senden sonra söz isteyip ihale almak için benim popomu nasıl yaladığını herkese anlatacağım. Seni herkes tanıyacak” ifadesini kullandı.

Adil Gevrek, Özdemir’in sert çıkışına “ama başkanım olmuyor böyle, kişisel algılıyorsunuz…” şeklinde karşılık verdikten sonra iyice sinirlenen Nihat Özdemir bu sefer “yıkıl karşımdan adi herif, kalkar seni tokatlarım O.*** Sen kimsin alçak” diyerek hakaretlerini sıraladı.

Bu hararetli tartışmanın ardından Nihat Özdemir, güçlükle sakinleştirildi. Adil Gevrek bu diyalog sonrası Özdemir’i eleştiren bir konuşma yaparken eski bir TFF başkanı ile eski bir kulüp başkanı arasındaki üslup erozyonu, biz dahil herkesi hayretler içinde bıraktı.

Takım elbiseli kravatlı zenginleri televizyonlarda hep elit insan olarak gösterirler ama küfürleri falan eksik olmaz.

Adil Gevrek'i sevmem, Nihat Özdemir'i de sevmem. Tarafsız kalıyorum.

Gerçek mi abartı mı bilemem ama şu sözler düşmana söylenmez sorsan bilmem ne mezunu bilmem ne görevlisi bilmem ne makamın da

fasa fiso

Üst Alt