Nihat Özdemir:'' Bizim stadımızın yanına gelemezler'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir:'' Bizim stadımızın yanına gelemezler''

Cevap: Nihat Özdemir:'' Bizim stadımızın yanına gelemezlerr''

Fenerbahçe'nin büyüklüğü başka büyüklüktür anlatılmaz yhaaa X(X(

Arkadaşlar şunu sormak istiyorum her iki stat mukayese edildiğinde rakip oyuncu ve hakeme tesir etme açısından hangi stat daha üstün?

Sinirlenmeyin bu kadar. Prim yaptırmayın bu vatandaşlara. Konuşsunlar dursunlar kendi kendilerine.

[video=youtube;HSoTYo0Vx0c]https://www.youtube.com/watch?v=HSoTYo0Vx0c[/video]

Klüp yönetimine girenler neden bu kadar antipatikleşmek için özel bir çapa sarfediyor anlamıyorum.

Bir arkadaşım Nihat Özdemir'in şantiyesinde çalışıyormuş,aynen dediği şu;

-Bir adam bu kadar işçi sever olamaz,süper bir patron.

Ama gelgelelim klüp yöneticisi olduktan sonra ayrı bir kişiliğe bürünüyorlar.!!!

''Ben mühendis olarak inceledim, bizim stadımızın özelliği başka, bizim stadımızın yanına gelemezler''

haklı gecekondunun yanına yaklaşılmaz :) kaldırım mühendisi..

la sakin adam fenerin yöneticisi :D ne dicekti telekoma dibim düştü bizden çok iyimi diyecekti ciddiye alınacak bir haber değil :)

Maddi açıdan oluşan fark stad yüzündendi. Birkaç sene içinde bilançolar eşitlenince Galatasaray ın farkı ortaya çıkacak.

"Nihat Özdemir: Bizim stadımızın bir özelliği fazla ama daha hangi özelliği olduğunu kavrayamadım kesin bizim ki fazladır. :D" Adam mühendis kaçın.

Üst Alt