Nihat Özdemir, Harcama Limitinde Değişiklik İçin Tek Şart Sundu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir, Harcama Limitinde Değişiklik İçin Tek Şart Sundu!

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil: "Kulüplerimizin tamamı eğer onaylarsa harcama limitinde değişiklik olacağını Nihat Özdemir bizlere iletti. Ayrıca yarışma başladığı için bütün kulüplerin onayını isterim dedi Nihat başkan."

Mehmet Sepil: “Süper Lig’deki kulüp başkanları tekrardan Kulüpler Birliği’nde başkan olmamı istiyor. Yarın seçim de var. Kulüpler Birliği’nde başkanlığıma devam edeceğim.” (A Spor)

Yönetim kabul eder çünkü bugün mali tablo ile ilgili bir flood okudum biz bitmişiz gömülmeyi bekliyoruz.Şampiyon olamazsak limit falan birimde yalan olur.

200-250 milyona düşse bile ucu ucuna denk olabilir bizimki

Güzel düşünülmüş bir uygulama ama uygulanabilirliği kur bu şekilde arttıkça imkansız.Bari Euro üzerinden açıklansa

iPad cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yönetim kabul eder çünkü bugün mali tablo ile ilgili bir flood okudum biz bitmişiz gömülmeyi bekliyoruz.Şampiyon olamazsak limit falan birimde yalan olur.

Güzel düşünülmüş bir uygulama ama uygulanabilirliği kur bu şekilde arttıkça imkansız.Bari Euro üzerinden açıklansa

Başkan bugün açıklama yaptı, kabul etmiyoruz bence

Bugün başkanımız kabul etmediklerini açıkladı, haberin yok sanırım?

Bugün başkanımız kabul etmediklerini açıkladı, haberin yok sanırım?

Başkan şöyle dedi bu sene kabul etmiyorum seneye değişsin dedi.Bunu kabul eder mi diğer kulüpler?Seneye benzer durumda biz olacağız Başkan seneye değişsin diyor.Baya akıllıca ama yemez

Yarın oy birliği çıkar

ifb geçen sene 64 m euro harcamış 200 milyon lira limitle
Ceza almıyorsa bize de bişey olmaz demek ki en az %100 aşabiliyoruz

Karşılığında geçen senenin 3 puan ve kadro kısıtlaması cezasını şimdi vermeleri.

Yabancı sınırlamasınin bir daha gündeme gelmemesi istenmeli aksi halde kuşların ekmeğine yağ sürülmemeli.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Ali bey bize 50 milyon liralık bir sponsor ayarlasın grup şirketlerinden seve seve kabul edelim.

Fenerin şortundan koluna sırtından çorabına kadar bu adamın şirketleri var para çok birazda bize aktarsın

böyle kalirsa biz avantajli olacagiz cünkü sikeciler kadro kuramayacak ama gelecek sene icin durum bizim icinde vahim olacak
Avrupa'da ilerlersek ve bütçeyi 35-40 ayarında tutarsak seneye de bize bir şey olmaz neden olsun? Fenerbahçe'nin yıllardır Avrupa geliri yok ve onun sıkıntısını çekiyorlar. Bu sene de biz Avrupa'ya gidebiliyoruz ama onlar gidemiyor. :D Umarım ilk turlarda ters gelen bir rakip çıkmaz da turlarız. Zaten tur geçtikçe bizim takım daha fazla toparlanır.

Yok öyle .
Trabzonspor ve Galatasaray cok net , HAYIR dedi.

Yok bizde öyle olcaz yok söyle olcak.

Ozaman Adam gibi Transferini yaparsin, Avrupada basarili olursu, Gruplardan cikip 1 üst tura cikarsin.
Sampiyonluk adayi olup ilk 2ye oynarsin, Ozaman seneyede dert mert kalmaz.

biz seneye kötü duruma düsersek ozaman FB ve BJK Iflas eder zaten.

Corona-Pandemi olmasaydi cok net söyliyorum, sampiyon biz oluyorduk!
Seneye yine ein büyük aday Galatasaray !

Beyler, son 3 seneye gore belirleniyor yani ligi yine 6. bitirip AL'de gruplara kalamamak gibi birsey olmazsa oyle dramatik dusus olmaz.
Bizim yonetim onay verirse koltuklarinda 1 saniye bile oturamazlar.
Simdi asil sorulmasi gereken TFF ceza verebilecek mi?
Fener suanda en az 10 milyon euro daha harcadi. İşin sonunu cok merak ediyorum.

Üst Alt