Nihat Özdemir istifa etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir istifa etti

Cevap: Nihat Özdemir istifa etti

Ligtv Son dakika Aykut Kocaman : "Yarın sabahki idmanda takımımın başında olacağım."

aykudın 2 gün sonra gidecem demiş :asd:

aziz neyin peşinde yakında çıkar uykusuz kalmışta f5 bişey veremiyormuşta falan filan

neyse bekleyıp görecez battıkça dahada batsınlar

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, başkanvekilliği ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Özdemir, "Artık faydalı olamıyorum. Haftalardır gözüme uyku girmedi. Fenerbahçe defterini kapattım" dedi.

İnşaat Mühendisliği okuyan biri olarak Nihat Özdemir'den utanmıştım resmen.

TT Arena'daki GS-fb maçından sonra "İnşaat Mühendisi gözüyle baktığım da saraçoğlu Arena'dan daha sıcak bi ortam" dedi.

Lan bu nasıl İnşaat mühendisi bakışıymış :D

Bu yorumdan sonra bu adamdan ümidi kesmiştim zaten :asd:

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, başkanvekilliği ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Özdemir, "Artık faydalı olamıyorum. Haftalardır gözüme uyku girmedi. Fenerbahçe defterini kapattım" dedi.

önce aykut şimdi özdemir

kesin bir planları vardır yada acındırma politikası yapıyorlar.herkesi kaosa suruklemeye çalışıyorlar ,beyinsiz taraftarı boyle oldukça da bu şekil davranmaya devam edecekler.Yakında çıkar kokusu

İnşaat Mühendisliği okuyan biri olarak Nihat Özdemir'den utanmıştım resmen.

TT Arena'daki GS-fb maçından sonra "İnşaat Mühendisi gözüyle baktığım da saraçoğlu Arena'dan daha sıcak bi ortam" dedi.

Lan bu nasıl İnşaat mühendisi bakışıymış :D

Bu yorumdan sonra bu adamdan ümidi kesmiştim zaten :asd:

O öyle biv bakıştıv ki tavif edilemez, Adı konulamaz. Sadece *****lileve has biv bakıştıv.. :D

Barış Ertül : ''N.Özdemir, Altaylı'ya teşekkür ettiğinden dolayı Aziz Yıldırım'la tartıştı ve bu tartışma sonunda istifa etti.''

ali koçta yakında çıkar gider.

bugünler az çok belli ediliyor ama fenerbahçe yakında maddi krize girebilir. birde ligden düşürülürse çok kötü durumlara düşerler.

Üst Alt